JUODASIS AFRIKOS MUILAS (SKYSTAS) BEKVAPIS

Kaina
17.00 €

Detalus prekės aprašymas

AKAMUTI - TAI PASAULYJE NE VIENĄ APDOVANOJIMĄ PELNIUSI ĮMONĖ, KURIOS TIKSLAS GAMYBOJE NAUDOTI TIK BIOLOGIŠKAI AKTYVIAS MEDŽIAGAS.

AKAMUTI SKYSTASIS JUODASIS AFRIKOS MUILAS, BEKVAPIS, 250ml

Juodasis muilas Afrikoje naudojamas nuo neatmenamų laikų, o ypatingas jo gamybos receptas perduodamas iš kartos į kartą tam, kad būtų išvengta prastų šio unikalaus muilo kopijų. Kiekviena šeima ar gentis naudoja individualų šio muilo gamybos būdą, minimaliai nukrypdama nuo per šimtmečius nusistovėjusio recepto, todėl juodasis muilas net ir susidėdamas iš tų pačių ingredientų gali būti nuo šviesiai rusvos iki tamsiai rudos ar net juodos spalvos.

TIKRASIS AFRIKOS JUODASIS MUILAS TIK TAS, KURIS GAMINAMAS GANOS MOTERŲ KOOPERATYVUOSE.

Tai skalsus, labai gerai putojantis ir visiškai natūralus muilas, tinkamas bet kokiai odai, o ypač juo apsidžiaugs turintys sausą, probleminę, į uždegimus linkusią odą.

Muilo sudėtyje yra  nerafinuoto taukmedžio sviesto, natūralaus kokospalmių aliejaus, gryno kakavos sviesto. Savo unikalios sudėties dėka, šis muilas laikomas sveikiausiu ir saugiausiu odai. Tinkamas naudoti tiek suaugusiems, tiek vaikams.

Daug kas šį muilą naudoja ir plaukų plovimui.

Taukmedžio sviestas - yra puikus vitaminų A ir E šaltinis. Taukmedžio svieste esantis vitaminas A skatindamas ląstelių atsinaujinimą jaunina odą, maitina ir ramina sausą, šiurkščią, raukšlėtą odą. Tuo tarpu, vitaminas E veikia kaip oksidantas, atitolinantis senėjimo procesus.

Nerafinuotas taukmedžio sviestas puikiai tinka kūdikių bei vaikų odos priežiūrai. Nepakeičiamas paraudusių, iššutusių užpakaliukų, dermatito paveiktos, sausos, niežtinčios odos priežiūrai.

ROŽIŲ VANDUO - pasižymi begale teigiamų savybių odai, kurios aprašytos aromaterapeutų, mokslininkų, žolininkų veikaluose.

Sudėtis: ekologiškas rožių vanduo, afrikietiškas juodasis muilas (susidedantis iš saponifikuoto taukmedžių sviesto, saponifikuoto kokospalmių aliejaus bei gryno, nerafinuoto kakavos sviesto).

Naudoti: Naudoti kaip kasdienį muilą. Galima plauti tiek visą kūną, tiek veidą. Rekomenduojamas ir vaikams.

Kiekis: 250 ml

Gamintojas: Akamuti

ATSILIEPIMAI


Atsiliepimai

Duomenys sėkmingai išsiųsti.

Dėkojame, kad rašote mums.

Vardas*:
El. paštas*:
Komentaras* :
Apsaugos kodas* :
Prekių krepšelis
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos Naujienos Naujienų prenumerata Dovanų kuponai Pirkimo sąlygos Konkursai Sekite mus

PRISTATYMO BŪDAI

• AB Lietuvos paštas - 2,03 €. Pristatymas per 2-3 d.d. į pašto skyrių*
Kurjeriu - 3,48 €. Pristatymas per 2-3 d.d.*
LP Express paštomatai - 2,20 €. Pristatymas per 1-3 d.d.*

* nuo išsiuntimo dienos

Perkant prekių virš 29

€,
pristatymas per LP Express paštomatus nemokamas.Populiariausios