Blogas

}
 • Spuogai ant veido – kaip su jais kovoti?

  Ne vietoje ir ne laiku atsiradę spuogai - problema, su kuria ne vieną kartą teko susidurti kiekvienam iš mūsų. Stresas, netinkama mityba, silpna imuninė sistema ir kitos panašios priežastys lemia spuogelių ant veido atsiradimą.

  Plačiau
 • Maisto papildai – ir grožiui, ir sveikatai

  Gyvendami įtemptu ritmu, dažnai pamirštame pasirūpinti savimi, mažiau dėmesio skiriame sveikatai ir netrukus streso išvargintas organizmas mums ima siųsti pirmuosius signalus. Slenkantys plaukai, susilpnėję nagai, suprastėjusi odos būklė ar nuolatinis nuovargio jausmas - tai ženklai, rodantys, jog pats metas susirūpinti savo savijauta. Ką tuomet vertėtų daryti?

  Plačiau
 • Negyvosios jūros kosmetika – grožio ir sveikatingumo šaltinis

  Negyvoji jūra kaip sveikatingumo šaltinis buvo žinoma net ir karaliaus Saliamono laikais, o Negyvosios jūros kosmetika išliko populiari iki šių dienų. Anot įvairių šaltinių bei moterų atsiliepimų, ši kosmetika pasižymi tuo, jog savyje turi daug kūnui bei organizmui reikalingų medžiagų, lygina ir jaunina odą, gali būti veiksmingas ginklas kovojant su celiulitu, todėl yra dažnas moters pasirinkimas.

  Plačiau
 • Kodėl naudinga vartoti ežiuolę?

  Ežiuolė - pakankamai plačiai naudojamas augalas, dažniausiai vartojamas susidūrus su gripu ar kitomis peršalimo ligomis. Vis dėlto, šis augalas turi kur kas daugiau naudingų savybių, todėl gelbsti kovojant ir su kitais simptomais. Kokiais atvejais ir kodėl naudinga vartoti preparatus su ežiuole?

  Plačiau
Prekių krepšelis
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos Naujienos Naujienų prenumerata Dovanų kuponai Pirkimo sąlygos Konkursai Sekite mus

PRISTATYMO BŪDAI

• AB Lietuvos paštas - 2,03 €. Pristatymas per 2-3 d.d. į pašto skyrių*
Kurjeriu - 3,48 €. Pristatymas per 2-3 d.d.*
LP Express paštomatai - 2,20 €. Pristatymas per 1-3 d.d.*

* nuo išsiuntimo dienos

Perkant prekių virš 29

€,
pristatymas per LP Express paštomatus nemokamas.Populiariausios