E - PARDUOTUVĖ

}Ne specialiai auginami, o laukinėje gamtoje užaugę augalai yra nepakartojami - individuali yra jų istorija, jų amžius, gyvybinės galios. Laukinėje gamtoje, į kurią nesikiša žmogus, išgyvena tik patys stipriausi augalai. Iš čia jų beribė gyvybinė galia ir produkto kvapo unikalumas.

 

KĄ SVARBU ŽINOTI RENKANTIS KOSMETIKĄ

Renkantis kosmetiką svarbu ne tik gerai žinoti kokios ir kaip veikiančios priemonės ieškote, bet taip pat ir mokėti atpažinti kokybišką produktą nuo nekokybiško ar net galinčio pakenkti.

Ne paslaptis, kad visų kosmetikos produktų kokybė neabejotinai priklauso nuo sudedamųjų dalių ir gamybos specifikos, tačiau išanalizuoti tą sudėtį, neturint didelio bagažo žinių - gan sunku.

Todėl mes ir esame čia. Prieš atidarydami savo parduotuvę keletą metų nuoširdžiai studijavome ekologišką ir natūralią kosmetiką, jos privalumus, savybes, patys ją išbandėme, analizavome ir kaupėme patirtį, kad vėliau galėtume pasidalinti ja su Jumis.

Bionaturoazėje rasite tik aukščiausios kokybės, sertifikuotų ir specialistų patikrintų produktų pasiūlą, išskirtinai ekologiškas ir natūralias veido, kūno, plaukų, higienos priežiūros priemones.

Visas savo prekes užsakome tik iš mums gerai žinomų ir patikimų tiekėjų, kurie pelnė mūsų palankumą per ilgus bendradarbiavimo metus. Kokybė – mūsų prioritetinė vertybė. Todėl visuomet kruopščiai domimės kiekvieno naujo produkto sudėtimi, gamybos specifika, specialistų analize. Jums siūlome tik tai, kuo drąsiai pasitikime patys. Mūsų tikslas pateikti Jums kokybišką turinį, o ne blizgią pakuotę.

 

Prekių krepšelis
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos Naujienos Naujienų prenumerata Dovanų kuponai Pirkimo sąlygos Konkursai Sekite mus

PRISTATYMO BŪDAI

• AB Lietuvos paštas - 2,03 €. Pristatymas per 2-3 d.d. į pašto skyrių*
Kurjeriu - 3,48 €. Pristatymas per 2-3 d.d.*
LP Express paštomatai - 2,20 €. Pristatymas per 1-3 d.d.*

* nuo išsiuntimo dienos

Perkant prekių virš 29

€,
pristatymas per LP Express paštomatus nemokamas.Populiariausios