Įvadas

}

Sveiki užsukę į sveitainę, kurioje rasite informacijos apie sveikatą, gerą savijautą ir ilgaamžiškumą!

bionaturoaze - naturali, ekologiska kosmetikaKol esame sveiki, dažnai pamirštame, kad mūsų kūnas nėra amžinas. Nors gamta mus apdovanojo kūnu, kuris gali pats save taisyti, gydyti ir puikiai mums tarnauti virš 100 metų, tačiau privalome juo deramai rūpintis.

Kiekvienam iš mūsų genai lemia sveikatos kokybę ir gyvenimo trukmę, kiekvienas žmogus gauna atitinkamą starto poziciją. Tačiau savo rankose turime kur kas daugiau galių valdyti savijautą ir gyvenimo trukmę, nei galime įsivaizduoti.

Labiausiai paplitusios vakarų visuomenėje ligos, tokios kaip aterosklerozė, diabetas, aukštas kraujospūdis, celiulitas, viršsvoris dažniausiai yra ne paveldimos ar ištinka "netyčia", o užsitarnaujamos savo netikusiu gyvenimo būdu. Dauguma žmonių, patys to nesuvokdami, švaisto jiems dovanotą laiką ir nepaisant medicinos teikiamų privalumų, sugeba patrumpinti savo gyvenimą dvidešimčia ar trisdešimčia metų.

Atrodo, mūsų visuomenėje susiklostė tragikomiška situacija: net vaikai žino, jog į benzininį variklį negalima pilti dyzelinio kuro. Jie žino net kodėl! O jeigu paklaustume šimto žmonių, kur, kaip ir kam mūsų organizme panaudojamas maistas, vanduo ar alkoholis, kosmetika didelė dalis klausiamųjų atsakys neteisingai arba visai neatsakys! Vadinasi, mes tiesiog nesusimąstome apie tai! O juk mūsų pačių sveikata kur kas svarbesnė nei automobilio. Savo kūno negalime atiduoti į techninio aptarnavimo centrą kol esame užsiėmę kitais reikalais, be to ir „remontas" skausmingesnis. O ar susimąstėte kokį kiekį dažiklių, konservantų, antioksidantų, spalvos fiksatorių, emulsiklių, stabilizatorių, saldiklių tenka perdirbti mūsų organizmui?! Kokį kiekį parabenų, propileno glikolio,mineralinio aliejaus, trietanolamino, dietanolamino, ftalatų ir dešimtis kitų sintetinių medžiagų sugeria mūsų oda? Bet juk niekas viso šito šlamšto mums nekiša per prievartą. Kiekvienas iš mūsų turime teisę rinktis: ar valgyti bevertį, chemikalais apdorotą maistą, naudoti sintetinę, jokio nei drėkinamojo, nei maitinamojo poveikio neturinčią kosmetiką, vartoti tik sintetinius maisto papildus ar visgi atsigręžti į gamtą ir priimti jos siūlomą brangiausią puokštę iš maisto, kosmetikos bei biologiškai aktyvių maisto papildų. Juk “GAMTA NIEKADA NEAPGAUDINĖJA, TIK MES PATYS APSIGAUNAME”.

TAIGI, Jei norite būti sveikesni, energingesni ir ilgiau gyventi, keiskite gyvenimo būdą jau dabar!

NIEKADA NEBUS TINKAMESNIS LAIKAS PRADĖTI KEISTIS NEI DABAR!

Turime įsisąmoninti, kad už savo savijautą ir sveikatą atsakingi tik mes patys. Sunkiausia šiame kelyje yra pradžia, suvokti savo klaidas ir pradėti keisti gyvenimo būdą. Daugumai mūsų gyvenimo būdas yra kaip traukinys, jį labai sunku pajudinti iš vietos, dar sunkiau pakeisti judėjimo kryptį. Pajudėti iš mirties taško galima tik iš lėto, palaipsniui. Kiekvienas nori numesti svorį tuojau pat, pagyti per kelias dienas ar savaites, tačiau, jei neteisingai gyvendami metų metus alinome ir teršėme organizmą, susiformavome prastus įpročius, viską keisti turime palaipsniui.

Viskas prasideda nuo pirmo žingsnelio, kaip kad ir kelias į sveikatą arba ligą. Svarbu žinoti ko siekiame, kokio galutinio rezultato norime. Puikių rezultatų galima pasiekti įvairiausiais metodais. Vienas iš paprasčiausių:

  • subalansuoti mitybą;
  • leisti odai atsikvėpti nuo sintetinių kosmetinių priemonių, pamaitinti ją natūralia (gyva) kosmetika;
  • pašalinti iš organizmo per ilgą laiko tarpą susikaupusius toksinus, šlakus, sunkiuosius metalus;
  • pamaitinti išsękusį organizmą biologiškai aktyviais papildais;
  • įtraukti į dienotvarkę daugiau fizinio aktyvumo.

Ir visai nesvarbu nuo ko jūs pradėsite, svarbu žengti pirmą, tegul ir mažą, bet svarbų žingsnelį , kuris jums atneš puikią savijautą, gerą sveikatą, ilgesnį gyvenimą.

O informaciją, kaip pasiekti optimaliausių rezultatų per minimaliausią laiko tarpą, mielai suteiksiu jums aš. Tad nieko nelaukite ir kreipkitės jau dabar. Kartu mes pasieksime daugiau!


Visa informacija publikuojama pažintiniais ir švietimo tikslais; norint minimus produktus naudoti gydymui, būtina pasitarti su specialistais.

Prekių krepšelis
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos Naujienos Naujienų prenumerata Dovanų kuponai Pirkimo sąlygos Konkursai Sekite mus

PRISTATYMO BŪDAI

• AB Lietuvos paštas - 2,03 €. Pristatymas per 2-3 d.d. į pašto skyrių*
Kurjeriu - 3,48 €. Pristatymas per 2-3 d.d.*
LP Express paštomatai - 2,20 €. Pristatymas per 1-3 d.d.*

* nuo išsiuntimo dienos

Perkant prekių virš 29

€,
pristatymas per LP Express paštomatus nemokamas.Populiariausios