}

KAKAVOS SVIESTAS

Kaina
5.50 €
Prekės aprašymas Verta žinoti

Detalus prekės aprašymas

(Bot. Theobroma cacao).

Nerafinuotas kakavos sviestas iš Vakarų Afrikos. Tik tokiame tradiciniu, senoviniu būdu išgautame svieste išsaugomos visos vertingos savybės.

Kakavos sviestas vadinamas "Thebroma", kas reiškia "Dievų maistas". Afrikoje nuo senų laikų jis buvo naudojamas nuraminti saulės, karščio ir vėjo nugairintą odą. Jis nepakeičiamas sausos, šiurkščios, elastingumą ir gyvybingumą praradusios odos priežiūrai.

Kakavos sviestas yra puikus kosmetikos ingredientas. Jis nepakeičiamas sausos, šiurkščios, elastingumą ir gyvybingumą praradusios odos priežiūrai. Su odą minkštinančiomis nepakeičiamosiomis riebiosiomis rūgštimis ir antioksidantais, kakavos sviestas stiprina odos elastingumą, padeda apsisaugoti nuo strijų susidarymo, yra ideali priemonė nėštumo metu.

Kakavos svieste gausu antioksidantų, kas natūraliai įtakoja šio sviesto pakankamai ilgą galiojimo laiką. Svieste be kitų vitaminų gausu ir vitamino E, kurių dėka oda aprūpinama kalogenu, kas svarbu kovojant su odos senėjimo procesais.

Kakavos sviestas yra kietos konsistencijos, tad jį patartina naudoti maišant su nerafinuotais augaliniais aliejais

Kiekis: 30 gr.

ATSILIEPIMAI
Prekės aprašymas Verta žinoti

Kakavos sviestas turtingas antioksidacinėmis savybėmis. Antioksidantai neutralizuoja žalingus laisvuosius radikalus, užkerta kelią vėžinių lastelių ir navikų formavimuisi. Stimuliuoja kolageno sintezę, suteikia odai elastingumo. Jame esantys polifeoliai ir fitosteroliai ramina uždegimus. Teobrominas, savo savybėmis giminingas kofeinui, pasižymi lipolitiniu t.y. riebalus skaidančiu poveikiu.

Kakavos sviestas yra puikus kosmetikos ingredientas. Jis nepakeičiamas sausos, šiurkščios, elastingumą ir gyvybingumą praradusios odos priežiūrai. Su odą minkštinančiomis nepakeičiamosiomis riebiosiomis rūgštimis ir antioksidantais, kakavos sviestas stiprina odos elastingumą, padeda apsisaugoti nuo strijų susidarymo, yra ideali priemonė nėštumo metu.Atsiliepimai

Duomenys sėkmingai išsiųsti.

Dėkojame, kad rašote mums.

Vardas*:
El. paštas*:
Komentaras* :
Apsaugos kodas* :
Prekių krepšelis
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos Naujienos Naujienų prenumerata Dovanų kuponai Pirkimo sąlygos Konkursai Sekite mus

PRISTATYMO BŪDAI

• AB Lietuvos paštas - 2,03 €. Pristatymas per 2-3 d.d. į pašto skyrių*
Kurjeriu - 3,48 €. Pristatymas per 2-3 d.d.*
LP Express paštomatai - 2,20 €. Pristatymas per 1-3 d.d.*

* nuo išsiuntimo dienos

Perkant prekių virš 29

€,
pristatymas per LP Express paštomatus nemokamas.Populiariausios