}

SEA OF SPA KŪNO PILINGAS LIČI / KOKOSAS, 500 ml

Kaina
32.00 €
15.00 €
-53%
Prekės aprašymas Verta žinoti

Detalus prekės aprašymas

Nuo seniausių laikų iki šiol Negyvosios jūros mineralų paslaptys ir jų poveikis žmogui žavi  mokslininkus. Įvairių sričių gydytojai, biologai ir dermatologai gvildeno ir analizavo šios paslapties komponentus, kol galiausiai sudėjo juos taip, kad Jūs galėtumėte pajusti didžiausią efektą ir jo teikiamą naudą.

Negyvosios jūros komponentuose  yra net 45 įvairūs mineralai ir mikroelementai. Tai - magnio, kalio, kalcio, natrio, cinko, geležies ir silicio junginiai, boro ir jodo druskos ir daugelis kitų.

SEA OF SPA KŪNO PILINGAS skirtas negyvo odos sluokslio pašalinimui; skysčių bei riebalinių sankaupų skaidymui, veikia kaip stipri anticeliulitinė priemonė.

Be parabenų.

Kiekis: 500 ml

ATSILIEPIMAI
Prekės aprašymas Verta žinoti

Negyvosios jūros komponentuose  yra net 45 įvairūs mineralai ir mikroelementai. Tai - magnio, kalio, kalcio, natrio, cinko, geležies ir silicio junginiai, boro ir jodo druskos ir daugelis kitų. Negyvosios jūros druskos vonios giliai valo, stimuliuoja ir regeneruoja odą, išstumia į paviršių nešvarumus, viršnormines riebalines sekrecijas, pagerina spuogų užgijimą, padeda atsikratyti antsvorio, didina odos hidrataciją bei elastingumą, normalizuoja vandens-druskų balansą, praturtina organizmą būtiniausiomis medžiagomis.


2017-04-16 - hKbGFOdAnzH2
I feel saisefitd after reading that one. http://nrtgrl.com [url=http://xxzadrrgu.com]xxzadrrgu[/url] [link=http://mmfrcmqdpf.com]mmfrcmqdpf[/link]

Atsiliepimai

Duomenys sėkmingai išsiųsti.

Dėkojame, kad rašote mums.

Vardas*:
El. paštas*:
Komentaras* :
Apsaugos kodas* :
Prekių krepšelis
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos Naujienos Naujienų prenumerata Dovanų kuponai Pirkimo sąlygos Konkursai Sekite mus

PRISTATYMO BŪDAI

• AB Lietuvos paštas - 2,03 €. Pristatymas per 2-3 d.d. į pašto skyrių*
Kurjeriu - 3,48 €. Pristatymas per 2-3 d.d.*
LP Express paštomatai - 2,20 €. Pristatymas per 1-3 d.d.*

* nuo išsiuntimo dienos

Perkant prekių virš 29

€,
pristatymas per LP Express paštomatus nemokamas.Populiariausios