JŪSŲ AUGINTINIUI

}

KAIP JUMS, TAIP IR JŪSŲ AUGINTINIAMS, MAUDYMASIS YRA PRIVALOMA BŪTINYBĖ. BET TAM  REIKIA ITIN KOKYBIŠKŲ KŪNO IR KAILIO PRIEŽIŪROS PRIEMONIŲ, NES NUO TO PRIKLAUSO KAILIO BLIZGESYS, ODOS IR KAILIO BŪKLĖ, GYVŪNĖLIO KOMFORTIŠKAS GYVENIMAS. TIK KOKYBIŠKOS PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS GARANTUOJA EFEKTĄ.

Paskutiniu metu tenka susidurti su mitu, jog šunis (nepriklausomai nuo plauko ilgio) su šampūnu reikia maudyti ne dažniau nei du kartus metuose. Šis mitas atkeliavo iš senesnių laikų, kuomet nebuvo geros šuniškos kosmetikos pasirinkimo. Tuomet šunys buvo maudomi su ūkišku muilu arba žmonių šampūnais. Natūralu, jog veterinarai patardavo šunis maudyti kuo rečiau. Netinkamos priežiūros priemonės išsausindavo kailį ir sudirgindavo odą. Neretai po tokių maudynių šunis užpuldavo alergijos.

Net ir labiausiai taupantiems šeimininkams nedera pamiršti, jog šuns ir žmogaus plaukas labai skiriasi. Tikėtina, jog pataupius kokybiškai kosmetikai, vėliau teks palikti nemažą sumą pas veterinarijos gydytoją.

TAD PASITIKĖKITE LAIKO PATIRKTINTAIS PRODUKTAIS, KURIŲ SUDĖTYJE NĖRA PARABENŲ, DAŽIKLIŲ, SILIKONŲ. MALONIAI KVEPIA, PUOSELĖJA KAILĮ IR ODĄ, JIEMS NEKENKDAMI.

Prekių krepšelis
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos Naujienos Naujienų prenumerata Dovanų kuponai Pirkimo sąlygos Konkursai Sekite mus

PRISTATYMO BŪDAI

• AB Lietuvos paštas - 2,03 €. Pristatymas per 2-3 d.d. į pašto skyrių*
Kurjeriu - 3,48 €. Pristatymas per 2-3 d.d.*
LP Express paštomatai - 2,20 €. Pristatymas per 1-3 d.d.*

* nuo išsiuntimo dienos

Perkant prekių virš 29

€,
pristatymas per LP Express paštomatus nemokamas.Populiariausios