PRABANGIOJI DIAMOND LINIJA

}

Shemen Amour  DEAD SEA MINERALS

Niekam ne paslaptis, kad Deimantai – populiariausi ir geidžiamiausi brangakmeniai visame pasaulyje! Nei viena moteris negalėtų atsispirti jų neapsakomam grožiui, o ką jau kalbėti apie kerintį lūžtančių šviesų spindesį.

Tačiau laikyti deimantą vien tik gražiu prabangos ir estetikos simboliu būtų labai klaidinga. Šis brangakmenis jau nuo senovės laikomas ir kitaip vertingu! Yra tikima, kad deimantai savyje turi ypatingos energijos: traukiančios bei saugančios ištikimybę, meilę ir pergales. Tai mistiškas ir kartu labai stiprus akmuo, kuris per daug amžių įgijo patikimų talismaninių savybių.

O Šiais laikais deimantų panaudojimo galimybės dar labiau išplėstos. Vertinant deimanto jauninamąjį ir atkūriamąjį poveikį jis pradėtas naudoti inovatyvios ir itin prabangios kosmetikos gamyboje. Tokiu pavidalu geriausios šio mineralo savybės perteikiamos žmogui.

Kosmetiniu deimanto panaudojimu itin garsėja Izraelio mokslininkai, neseniai pristatę inovatyviausios technologijos pagalba pagamintą  itin prabangios kosmetikos su deimantais ir Negyvosios jūros mineralais liniją „DEAD SEA DIAMONDS“.

Šios linijos produktai sulaukė sėkmės visame pasaulyje ir jau spėjo įgyti prabangos mylėtojų pasitikėjimą Lietuvoje. Būtent todėl juos pristatome ir Jums – patikrintus ir patikimus. Pripildytus prabangos, kuria apdovanota turėtų būti kiekviena save mylinti moteris!

ŠIUO METU VYKSTA IŠPARDAVIMAS

 

Prekių šioje kategorijoje nėra..
Prekių krepšelis
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos Naujienos Naujienų prenumerata Dovanų kuponai Pirkimo sąlygos Konkursai Sekite mus

PRISTATYMO BŪDAI

• AB Lietuvos paštas - 2,03 €. Pristatymas per 2-3 d.d. į pašto skyrių*
Kurjeriu - 3,48 €. Pristatymas per 2-3 d.d.*
LP Express paštomatai - 2,20 €. Pristatymas per 1-3 d.d.*

* nuo išsiuntimo dienos

Perkant prekių virš 29

€,
pristatymas per LP Express paštomatus nemokamas.Populiariausios