}

AQUALUAL, 150 ml

Kaina
65.00 €
20.00 €
-69%
Šiuo metu prekė neaktyvi

Detalus prekės aprašymas

ŠVEICARŲ INSTITUTO HYALUAL UNIKALUS PRODUKTAS ODOS DRĖKINIMUI - AQUALUAL , 150 ml

AQUALUAL - TAI ODOS TONIKAS, KURIO PAGRINDAS - LEDYNŲ VANDUO IR HIALURONO RŪGŠTIS, NAUDOTINAS TIEK PROFESIONALIAI, TIEK NAMŲ SĄLYGOMIS

Svarbiausias gražios odos receptas yra odos drėkinimas. Nors odos tipą mes paveldime, tačiau tik nuo mūsų pačių priklauso, kaip atrodys oda – suglebusi, sausa ir raukšlėta ar lygi, skaisti ir jaunatviška.

Pirmas patarimas: drėkinti odą tiek kartų per dieną, kiek tik reikia. Pats paprasčiausias būdas suteikti odai spindesio yra odos drėkinimas. Odą reikėtų drėkinti atsižvelgiant į odos tipą. Sausą odą galima drėkinti tiek kartų per dieną, kiek norisi.

Antras patarimas: rinktis tik patikimas ir laiko patikrintas priemones. Ypač efektyvus ingredientas odos drėkinime yra VANDUO ir HIALURONO RŪGŠTIS. Tačiau ne bet koks vanduo ir ne bet kokia hialurono rūgštis duoda būtent efektyviausią rezultatą. Rinkitės NAUJOS KARTOS KOSMETIKĄ SU LEDYNŲ VANDENS PERLAIS, kuri išsiskiria tuo, kad oda skatinama pati save drėkinti – oda drėkinama giliuosiuose odos sluoksniuose visą parą. Panaudojus tokią kosmetikos priemonę ant odos jausite malonų odos drėkinimą ir glotnumą. Kosmetika su ledynų vendeniu, kuriame gausu mineralų ir oligoelementų, ypatinga, nes apsaugo epidermio sluoksnį ir stabdo drėgmės netekimą, aprūpina tyru ir subalansuotu vandeniu, kaupia ląstelių drėgmės atsargas, skatina savaiminį natūralų drėkinimą.

KODĖL HYALUAL AQUALUAL TONIKAS?

  • TAI UNIKALI, ANALOGŲ NETURINTI SUDĖTIS;
  • LEDYNŲ VANDENS MOLEKULINĖ STRUKTŪRA IDENTIŠKA ŽMOGAUS ORGANIZME ESANČIO VANDENS MOLEKULINEI STRUKTŪRAI;
  • ODĄ VEIKIA KAIP BIOSTIMULIATORIUS;
  • SKATINA MEDŽIAGŲ APYKAITĄ ODOS LĄSTELĖSE;
  • LEDYNŲ VANDUO STIMULIUOJA ODOS LĄSTELES ATSINAUJINIMUI, O KOLAGENO IR ELASTINO SKAIDULAS - ATSISTATYMUI;
  • LEDYNŲ VANDUO TONIZUOJA ODĄ, GERINA VEIDO SPALVĄ, PAVERSDAMAS JĮ JAUNU IR GRAŽIU;
  • HIALURONO RŪGŠTIS – NATŪRALUS ODOJE ESANTIS POLIMERAS, GLIKOZAMINOGLIKANAS, PASIŽYMINTIS LABAI GALINGU HIDROFILIŠKUMU IR DRĖKINIMO SAVYBĖMIS. HIALURONO RŪGŠTIS SURIŠA VANDENĮ (1 GRAMAS HIALURONO RŪGŠTIES GALI SURIŠTI 1000 ML VANDENS), TAI LEIDŽIA MAITINANČIOMS MEDŽIAGOMS, HORMONAMS IR MEDŽIAGŲ APYKAITOS PRODUKTAMS DIFUNDUOTI PRO DERMĄ. SENSTANT HIALURONO RŪGŠTIES KIEKIS ODOJE PALAIPSNIUI MAŽĖJA, TODĖL ODA PRARANDA STANGRUMĄ, ELASTINGUMĄ, TAMPA SAUSESNĖ. REKOMENDUOJAMA RINKTIS DRĖKINAMĄJĄ KOSMETIKĄ SU NAUJA DRĖGMĘ SULAIKANČIŲ ELEMENTŲ KARTA, KURI VEIKIA TINKLINĖS STRUKTŪROS HIALURONO RŪGŠTIES PAGRINDU IR SUTEIKIA IKI 1.000 KARTŲ SAVO SVORĮ VIRŠIJANTĮ VANDENS KIEKĮ. SVARBU ATKREIPTI DĖMESĮ, KAD HIALURONO RŪGŠTIES KREME BŪTŲ PAKANKAMAI – FIZIOLOGINĖ NORMA. TOKIU BŪDU EPIDERMYJE SUKURIAMI MIKRO REZERVUARAI IR TAIP UŽTIKRINAMAS PASTOVUS DRĖKINIMAS.

Naudojimas: purškimas leidžia greitai, patogiai ir tolygiai paskirstyti produktą ant odos. Būtent dėl to, produktas labai gerai įsigeria ir įsisavinamas odos. Tyrimai patvirtino, kad purškimas 1000 kartų efektyvesnis, nei serumas ar kita, nes ant dideles odos dalies patenka optimalus produkto kiekis.

Purkšti kartą arba dukart dienoje ant veido, kaklo ar dekolte. Vengti patekimo į akis.Patekus į akis, gausiai nuskalauti vandeniu. Tik išoriniam naudojimui. Laikyti atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių, nuo karščio bei ugnies šaltinių, nuo rūkymo vietų.

Kiekis: 150 ml

ATSILIEPIMAI


Atsiliepimai

Duomenys sėkmingai išsiųsti.

Dėkojame, kad rašote mums.

Vardas*:
El. paštas*:
Komentaras* :
Apsaugos kodas* :
Prekių krepšelis
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos Naujienos Naujienų prenumerata Dovanų kuponai Pirkimo sąlygos Konkursai Sekite mus

PRISTATYMO BŪDAI

• AB Lietuvos paštas - 2,03 €. Pristatymas per 2-3 d.d. į pašto skyrių*
Kurjeriu - 3,48 €. Pristatymas per 2-3 d.d.*
LP Express paštomatai - 2,20 €. Pristatymas per 1-3 d.d.*

* nuo išsiuntimo dienos

Perkant prekių virš 29

€,
pristatymas per LP Express paštomatus nemokamas.Populiariausios