}

HYALUAL DAILY DELUX, 150 ml

Kaina
78.00 €
Šiuo metu prekė neaktyvi

Detalus prekės aprašymas

ŠVEICARŲ INSTITUTO SUKURTAS ANALOGŲ NETURINTIS KOSMETIKOS PRODUKTAS - DAILY DELUX - HIALURONAS + GINTARAS - KURIO EFEKTYVUMAS IR SAUGUMAS PATIKRINTAS KLINIŠKAI

TAI UNIKALI FORMULĖ :  1 + 1 = 3;  SAUGUMAS + UNIKALUMAS + EFEKTYVUMAS

DAILY DELUX tai:

  • SINERGIŠKAI SUBALANSUOTAS HIALURONO RŪGŠTIES IR GINTARO RŪGŠTIES DERINYS;
  • UNIKALI SUDĖTIS IR INOVATYVUS NAUDOJIMO BŪDAS;
  • PADEDA ATSIGAUTI ODAI BEI PERNEŠA KITŲ KOSMETIKOS PRIEMONIŲ VEIKLIĄSIAS MEDŽIAGAS Į GILESNIUS ODOS SLUOKSNIUS;
  • PRODUKTO EFEKTYVUMAS IR  SAUGUMAS ĮRODYTI KLINIŠKAI;
  • PRODUKTAS GAVĘS PRESTIŽIŠKIAUSIĄ DIDŽIOSIOS BRITANIJOS APDOVANOJIMĄ UŽ INOVATYVUMĄ.
  • GALIMAS NAUDOTI IR PROFESIONALIAI, PO KOSMETINIŲ AR CHIRURGINIŲ PROCEDŪRŲ, TIEK NAMŲ SĄLYGOMIS, NORINT PAGERINTI KREMŲ ĮSISAVINIMĄ IR SUSTABDYTI ODOS SENĖJIMĄ.

GAMYBOJE NAUDOJAMOS PAČIOS KOKYBIŠKIAUSIOS MEDŽIAGOS:

Vanduo: naudojama tik itin švariai išvalytas vanduo, kurį tiekia farmacinė bendrovė.

Hialurono rūgštis: tiekia itin aukštos kokybės reikalavimus atitinkanti bendrovė ir JAV "Sigma -Aldrich" (turinti itin aukštą rietingų indeksą NASDAQ 100).

Gintaro rūgštis: ją tiekia viso pasaulio lyderė kompanija Shiseido.

PRODUKTO ESMĖ

Paprastumas ir saugumas: sudėtyje yra tik 2 veikliosios medžiagos HIALURONO RŪGŠTIS ir GINTARO RŪGŠTIS. Abi jos yra fiziologinės, randamos mūsų organizme. Yra paprastos molekulinės striktūros, neiššaukia alerginių reakcijų ar kito šalutinio poveikio.

Efektyvumas: Daily Delux veikliosios medžiagos sinergijoje (kartu), veikia žymiai geriau ir efektyviau, nei naudojamos atskirai. Hialurono rūgštis išlaiko epidermio drėgmę ir stiprina gintaro rūgšties antioksidacinį ir medžiagų apykaitos poveikį. Didelės molekulinės struktūros hialurono rūgštis suformuoja ant odos mikroplėvelę, kuri sulaiko ypatingai didelį kiekį drėgmės poodiniame sluoksnyje. Naudojant kasdien, ši susidaranti hialurono rūgšties plėvelė odai suteikia sveiką odos spalvą. Tuo pačiu hialurono rūgštis, sulaikydama drėgmę odoje, suaktyvina GINTARO RŪGŠTIES poveikį, nes ji itin efektyviai veikia būtent drėgnoje terpėje. Gintaro rūgštis neutralizuoja laisvuosius radikalus (būtent jie yra mūsų odos senėjimo iniciatoriai), optimizuoja ląstelių metabolizmą, tokiu būdu skatindama jų atsinaujinimą. 

Unikalumas: rinkoje galite rasti tik atskirai pateiktus produktus, o Daily delux sudėtyje jie abu kartu: HIALURONO RŪGŠTIS + GINTARO RŪGŠTIS. Purškiamu pavidalu itin gerai pasiskirsto ant odos.

PRODUKTO SAVYBĖS

Naudojimas: purškimas leidžia greitai, patogiai ir tolygiai paskirstyti produktą ant odos. Būtent dėl to, produktas labai gerai įsigeria ir įsisavinamas odos. Tyrimai patvirtino, kad purškimas 1000 kartų efektyvesnis, nei serumas ar kita, nes ant dideles odos dalies patenka optimalus produkto kiekis. 

Efektyvumas: Daily delux duoda momentinį poveikį - iškart nuima odos nuovargį, pagerina odos spalvą ją intensyviai tonizuodamas ir drėkindamas. Hialurono rūgšties mikroplėvelė suteikia odai sveiką odos blizgesį.

Sudėtis: vanduo, hialurono rūgštis, gintaro rūgštis, natrio sukcinatas. Aerozolinis purškalas: propelentas, azotas, anglies dioksidas.

Naudojimas: Naudokite priemonę 2-3 kartus dienoje arba ant švarios odos arba po kremo ar serumo užtepimo, taip pat rekomenduojamas po kiekvienos kosmetikos procedūros. Vengti patekimo į akis.

Patekus į akis, gausiai nuskalauti vandeniu. Tik išoriniam naudojimui. Laikyti atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių, nuo karščio bei ugnies šaltinių, nuo rūkymo vietų.

Kiekis: 150 ml

ATSILIEPIMAI

2015-12-11 - Vaida
Labai patiko, rekomenduoju kiekvienai.

Atsiliepimai

Duomenys sėkmingai išsiųsti.

Dėkojame, kad rašote mums.

Vardas*:
El. paštas*:
Komentaras* :
Apsaugos kodas* :
Prekių krepšelis
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos Naujienos Naujienų prenumerata Dovanų kuponai Pirkimo sąlygos Konkursai Sekite mus

PRISTATYMO BŪDAI

• AB Lietuvos paštas - 2,03 €. Pristatymas per 2-3 d.d. į pašto skyrių*
Kurjeriu - 3,48 €. Pristatymas per 2-3 d.d.*
LP Express paštomatai - 2,20 €. Pristatymas per 1-3 d.d.*

* nuo išsiuntimo dienos

Perkant prekių virš 29

€,
pristatymas per LP Express paštomatus nemokamas.Populiariausios