}

Arbatinio jazminaičio ataras

Kaina
16.00 €
13.99 €
-13%

Detalus prekės aprašymas

 Beveik nėra abejingų nuostabiam malikos kvapui.. Sakoma, kad nuolat įkvėpdamas tų žiedų kvapą, po truputėlį imi atsiverti mistiniams patyrimams. Tų žiedų kvapo puokštė turi labai skirtingų ir įdomių „temų“. Atveriančios jazminaičio natos atrodo sunkios ir saldžios, turtingos ir gilios, kurios tuoj pat įtraukia į paslapties realybę. Kai atsiveria pati malikos (jazmino sambako, arabinio jazminaičio) esmė – ji atveria kažkokį nepaaiškinamą vėsumą, tarsi į indą būtų buvę surinkti tropinės pilnaties spinduliai ir perkeisti į nematomas kvapnias išskyras.

Malikos pumpurai iš tikrųjų išsiskleidžia apie 11 valandą vakaro ir pilniausiai kvapas persmelkia atmosferą pačiu tamsiausiu nakties metu. Malikos žiedai renkami prieš aušrą.

Stambiažiedžio jazminaičio šiluma ir saldumas labiausiai išryškėja ryto šviežume, jo pumpurai skleidžiasi kartu su aušra. Jų kvapas stipriausias tekant saulei.

- Aukštos kokybės jazminaičių ataro kvapas stimuliuoja smegenų sritis, atsakingas už kūrybą, originalių idėjų gimimą. Jų kvapas sustiprina savigarbos jausmą, suteikia gerovės pojūtį, padeda prisitaikyti prie nepažįstamos aplinkos. Gerina atmintį.

- Giliai ramina nervų sistemą, maloniai atpalaiduoja ramina nerimą, šalina nuovargį, raumenų įtampą, raumenų ir sąnarių skausmus, mobilizuoja rezervines organizmo galias, naudojamas itin mažais kiekiais kai kam gerai padeda nuo migrenos.

- Jazminas yra puikus priedas į vonią asmenims, kuriems trūksta pasitikėjimo savimi, savo verte kaip asmenybės arba kada žmogui trūksta gebėjimo įveikti esančias problemas.

- Ypatingai gerai lašas jazminaičių ataro tais atvejais, kai esate pasimetę, nesuprantate ką daryti, praradote situacijos kontrolę, patyrėte emocinį ar nervinį šoką, ištiko panikos priepuolis. 

- Labai teigiamai veikia odą, ją atgaivina, jaunina, skaistina, tonizuoja. Ramina suerzintą odą, dermatitus ir dermatozes, ypač nervinės kilmės, ypač tinka sausai odai; jazminaičių substancijos turi savybę švelniai, bet giliai įsiskverbti į poodį. Jau viduramžiais gydytojai rekomendavo jazminaičių substancijas kaip „tinkamas kietiems ir sudiržusiems galūnių raumenims minkštinti“. Net naudojamos kaip kvepalai jazminaičių substancijos gali padėti sureguliuoti odos problemas, ypač kai oda yra karšta, sausa ir jautri. Jas reikia naudoti saikingai, nes dideli kiekiai gali sukelti priešingą efektą. Tačiau stiprus kvapas padeda suvokti kiek jų reikia.

- Mažina spazmus, PMS, dismenorėją, skausmus menstruacijų metu;

- Gerina atsikosėjimą, nuo nervinio, spazminio kosulio, kataro, balso praradimo, užkimimo, tačiau, ko gero, per brangus naudoti šiems tikslams, kai yra masė daug pigesnių et aliejų, skirtų kvėpavimo takams.

- Skatina ir balansuoja lytinių hormonų veiklą. Sustiprina jausmingumą, todėl stereotipiškai laikomas „moterišku“ aromatu, nes šalina lytinį šaltumą. Tačiau šis ataras harmonizuoja tiek vyrišką, tiek moterišką hormoninę sistemą; Jis taip pat yra svarbus gydant ir vyriškus sutrikimus, tokius kaip prostatos liaukos padidėjimas.

- Jazminaičių poveikis gimdai sutampa su rožių. Gimdos tonikas. Vertingas nuo menstruacinių skausmų ir spazmų ir labai padeda gimdymo metu. Gimdymo pradžioje masažuojant pilvą ir apatinę nugaros dalį su aliejumi, kuriame yra keli lašai jazminaičių absoliuto, galima sumažinti skausmą ir sustiprinti sąrėmius. Didina gimdos susitraukimus, todėl gali padėti lengviau atsidalinti placentai po gimdymo ir pagreitina gijimą. Būdamas antidepresantas, taip pat mažina depresiją po gimdymo.

- Sustiprina seksualinį patrauklumą ir yra nuostabus afrodiziakas. Pravartu prisiminti, kad kvapiosios substancijos veikia ne tik fizinį kūną, bet ir emocinį, mentalinį, dvasinį lygmenį, o seksualinės problemos kyla ne iš fizinio lygmens - jų priežastis dažniausiai yra įtampa, nerimas, depresija arba baimė ir atpalaiduojantis, depresiją mažinantis kvapas, kurį skleidžia jazminaičių ataras iš tiesų padeda ir esant seksualinėms problemoms. Taip jis ir gavo nuostabaus afrodiziako titulą. Tonikas asteniškiems, apatiškiems, nusilpusiems, bejėgiškiems, chroniškai nervingiems ir negalintiems užmigti žmonėms;

Naudojamas kvapų terapijoje dirbant su psichologinėmis traumomis. Pagamintas autentišku būdu Indijoje.

Kiekis: 5 ml rudo stiklo indelyje su dozatoriumi

ATSILIEPIMAI

2015-07-23 - Rima
Tikras saldainiukas su prieskoniu. Dievinu aromata :)

Atsiliepimai

Duomenys sėkmingai išsiųsti.

Dėkojame, kad rašote mums.

Vardas*:
El. paštas*:
Komentaras* :
Apsaugos kodas* :
Prekių krepšelis
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos Naujienos Naujienų prenumerata Dovanų kuponai Pirkimo sąlygos Konkursai Sekite mus

PRISTATYMO BŪDAI

• AB Lietuvos paštas - 2,03 €. Pristatymas per 2-3 d.d. į pašto skyrių*
Kurjeriu - 3,48 €. Pristatymas per 2-3 d.d.*
LP Express paštomatai - 2,20 €. Pristatymas per 1-3 d.d.*

* nuo išsiuntimo dienos

Perkant prekių virš 29

€,
pristatymas per LP Express paštomatus nemokamas.Populiariausios