}

Čampakų ataras

Kaina
16.00 €

Detalus prekės aprašymas

( Bot. Michelia champaca). Nėra tokių žodžių, kuriais būtų galima pakankamai taikliai aprašyti tikrąjį šį kvapą. Aukštos kokybės atare yra apie 3 - 4 proc. čampos esencijos. Nors atrodytų, kad tokia ataro koncentracija yra labai maža, ji yra pati tinkamiausia nepriekaištingam atarui. Šis kvapas leidžia tiesiog pasinerti į dangiškų slėpinių gelmes.

Iš čampakų žiedų gaminami atarai kvepia jazminu, neroliu, ylang ylangu ir arbatine rože. Juos uosdamas tarsi junti kaip viską aplinkui užlieja šiluma.

Tai - laimės aromatas, puiki priemonė sielai. Čampakų aromatas turi stebuklingai svaiginantį kvapą, kuris pakelia nuotaiką, sužadina jausmus.

Čampakų ištrauka plačiai naudojama kosmetikos pramonėje. Ištrauka naudojama prabangių kvepalų kaip J'adore, Joy gamyboje.

Indijoje čampaka apdainuota kaip viena iš penkių Meilės Dievo Kamos strėlių. Čampaka Indijoje yra begalo vertinama. Netgi sodinama šalia šventyklų. Moterys pinasi į kasas čampakų pumpurus, kad šie pražysdami paskleistų nuostabų kvapą. Iš čampakų daromas absoliutas Indijoje po šiai dienai turi savotiškus ritualus.

Nuo senų senovės žinomos čampakų terapinės savybės: mažina įtampą, ramina nervus, agresyvumą, gerina nuotaiką, mažina karščiavimą. Ypač rekomenduojama tiems, kas dirba protinį darbą. Puikus afrodiziakas.

Tam, kad pajaustumėte čampakų poveikį, tereikia į aromalempą įlašinti vos 1-2 lašelius ir patalpoje pasklis dieviškas aromatas. Galima tepti tiesiogiai ant odos.

Pagamintas autentišku būdu Indijoje.

Kiekis: 5 ml

ATSILIEPIMAI


Atsiliepimai

Duomenys sėkmingai išsiųsti.

Dėkojame, kad rašote mums.

Vardas*:
El. paštas*:
Komentaras* :
Apsaugos kodas* :
Prekių krepšelis
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos Naujienos Naujienų prenumerata Dovanų kuponai Pirkimo sąlygos Konkursai Sekite mus

PRISTATYMO BŪDAI

• AB Lietuvos paštas - 2,03 €. Pristatymas per 2-3 d.d. į pašto skyrių*
Kurjeriu - 3,48 €. Pristatymas per 2-3 d.d.*
LP Express paštomatai - 2,20 €. Pristatymas per 1-3 d.d.*

* nuo išsiuntimo dienos

Perkant prekių virš 29

€,
pristatymas per LP Express paštomatus nemokamas.Populiariausios