PRABANGUS CASHMERE KOREKTORIUS KOREKCINIAM MAKIAŽUI

}

TOP !!! PRABANGUS CASHMERE KOREKTORIUS KOREKCINIAM MAKIAŽUI

Kaina
18.00 €

Detalus prekės aprašymas

PRABANGUS CASHMERE KOREKTORIUS KOREKCINIAM MAKIAŽUI

Inovatyviomis technologijomis pagamintas PROFESIONALUS Cashmere veido korektorius profesionaliam veido odos defektų koregavimui!

Apgaubkite savo odą analogų neturinčia KAŠMYRO PRABANGA!

Kurdami šią formulę Lenkijos ir Japonijos kosmetikos specialistai pasirūpino ne tik profesionaliu kapiliarų bei pigmentinių odos dėmių užmaskavimu, bet ir Jūsų odos sveikata!

Sudėtyje esantys 3D SILIKONAI lengvu matiniu sluoksniu padengia ir paslėpia po akimis susidariusius TAMSIUS RATILUS, pigmentines veido dėmes, užpildo mažas raukšleles ir  pašalina nuovargio simptomus

Sudėtyje esantsi VITAMINAS PP mažina išsiplėtusius kapiliarus, slopina jų paraudimą, malšina mažus odos uždegimus. Taigi, šis korektorius ne TIK SLEPIA, BET IR SLOPINA ODOS PROBLEMAS!

Korektoriaus formulė taip pat papildyta GRANATAIS ir MANGAIS, kurie pasižymi apsauginėmis ir antioksidacinėmis savybėmis! Labiau apgalvotos sudėties priemonę rasti tikrai sunku!

Priemonė odą padengia lengvu it KAŠMYRAS sluoksiu, išlygina jos atspalvį ir nekimšdama porų leidžia odai kvėpuoti. Todėl atsparumas vandeniui ir prakaitui – garantuotas!

Siekiant maksimalaus rezultato rekomenduojama naudoti drauge su Cashmere secret baziniu makiažo kremu ir makiažo pagrindu!

Kiekis: 2,5 ml

ATSILIEPIMAI
Prekių krepšelis
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos Naujienos Naujienų prenumerata Dovanų kuponai Pirkimo sąlygos Konkursai Sekite mus

PRISTATYMO BŪDAI

• AB Lietuvos paštas - 2,03 €. Pristatymas per 2-3 d.d. į pašto skyrių*
Kurjeriu - 3,48 €. Pristatymas per 2-3 d.d.*
LP Express paštomatai - 2,20 €. Pristatymas per 1-3 d.d.*

* nuo išsiuntimo dienos

Perkant prekių virš 29

€,
pristatymas per LP Express paštomatus nemokamas.Populiariausios