}

ANTIALERGINIAI LAŠAI, GERIAMI

Kaina
11.60 €

Detalus prekės aprašymas

GERIAMIEJI LAŠAI (MAISTO PAPILDAS) NUO ALERGIJOS "ALLERGOCCE" - IŠTRAUKA SU VAISTINĖS DIRVUOLĖS EKSTRAKTU, PASIFLORA, JUODŲJŲ SERBENTŲ EKSTRAKTU, VAISTINĖS EŽIUOLĖS EKSTRAKTU. SUDĖTYJE YRA ALKOHOLIO, VAIKAMS IKI 3 m. NEVARTOTINAS.

Esant rimtiems organizmo negalavimams, dažniausiai griebiamasi vaistų. Deja... Visi cheminės sudėties vaistai turi daug šalutinių reiškinių. Todėl rekomenduojame atsigręžti į gamtą.

Gamtoje yra vaistų nuo visų ligų. Dabartinė modernioji medicina naudoja sintetines priemones, dažniausiai tai atskiri cheminiai junginai, kurie iš pradžių buvo rasti kaip kokio nors augalo sudėtyje esantis gydantysis komponentas. Iš gamtos „ištrauktos", susintetintos medžiagos paprastai naudojamos nenatūraliai dideliais kiekiais ir sukelia pašalinių reakcijų. Gamtos dovanose viskas subalansuota, tikslu, neperdozuota, ir kad tai gautume, nereikia nei gamyklų, nei chemijos mokslo, nei brangaus, sudėtingo ir sunkaus darbo. Augaluose yra milžinišką gydomąjį potencialą turinčių medžiagų, kurių galimybės iki šiol neišnaudotos, prie jų neprisitaikę ligų sukelėjai - bakterijos bei virusai. Tai labai aktualu dabar, kai gydytojams nusvyra rankos kovojant su atspariais vaistams ligų sukelėjais, kurių kasmet vis daugėja.

Žaliuojantys medžiai, įvairiaspalviai gėlių ir krūmų žiedai - tikra atgaiva kiekvieno akiai ir sielai. Tačiau kartais šis gamtos grožis žmogaus organizmui gali ir pakenkti.
 

Alergija tampa vis opesnė medicinos problema visuomenėje. Pradedant septintuoju dešimtmečiu, kas dešimt metų dvigubai padaugėja sergančiųjų alerginėmis ligomis. Oda neretai labai jautriai reaguoja į įvairius dirgiklius, tarp jų ir į įvairius augalus. Tačiau gamtoje yra ir tokių augalų, kurie gan aktyviai kovoja su žalumos sukeltomis reakcijomis ar net slopina jų atsiradimą.

"ALLERGOCCE" augalų ištrauka būtent tas"kokteilis", kuris padeda įveikti alergines reakcijas pavasarį, staigias reakcijas nuo maisto, esant odos bėrimams (egzemai, atopiniam dermatitui ir pan.)

Vartojimas: 60 lašų 2-3 kartus per dieną su didesniu kiekiu skysčio.

Kiekis: 50 ml

Kilmės šalis: Italija 

ATSILIEPIMAI


Atsiliepimai

Duomenys sėkmingai išsiųsti.

Dėkojame, kad rašote mums.

Vardas*:
El. paštas*:
Komentaras* :
Apsaugos kodas* :
Prekių krepšelis
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos Naujienos Naujienų prenumerata Dovanų kuponai Pirkimo sąlygos Konkursai Sekite mus

PRISTATYMO BŪDAI

• AB Lietuvos paštas - 2,03 €. Pristatymas per 2-3 d.d. į pašto skyrių*
Kurjeriu - 3,48 €. Pristatymas per 2-3 d.d.*
LP Express paštomatai - 2,20 €. Pristatymas per 1-3 d.d.*

* nuo išsiuntimo dienos

Perkant prekių virš 29

€,
pristatymas per LP Express paštomatus nemokamas.Populiariausios