}

PURŠKALAS NUO UODŲ,MAŠALŲ, ERKIŲ

Kaina
17.00 €

Detalus prekės aprašymas

EFEKTYVIAUSIA PRIEMONĖ NUO UODŲ, MAŠALŲ, ERKIŲ SU ETERINIAIS ALIEJAIS: ŠALAVIJO, PELARGONIJOS, CITRININĖS VERBENOS, MUSKUSO, NET 100 ml

Ar žinojote, kad besikandžiojantys kraujasiurbiai dažniausiai esti patelės? Kraujasiurbių vabzdžių patinėliai yra vegetarai – minta augalų nektaru, o patelėms reikia baltymų – kraujo, kad galėtų padėti kiaušinius, ir taip pratęstų giminę.

Turbūt ne naujiena, kad vabzdžių įkandimai gali baigtis sveikatos sutrikimais. Dažnam tai iššaukia alergines reakcijas, vaikams itin nemalonius niežulio priepolius.

Kaip užuodžia kraujasiurbiai žmogų? Vabzdžiai vadovaujasi vizualiniais, terminiais ir olfaktoriniais stimulais. Uodes traukia iškvepiamo anglies dvideginio dujos, odos išskyros – prakaitas, pieno rūgštis. Uodės gali užuosti žmogų už kelių dešimčių metrų, jas traukia tamsios spalvos judantys objektai – šiltakraujai gyvūnai, tad gamtoje geriau vilkėti šviesius drabužius.

Pastaraisiais metais susidomėjimas augalų, tiksliau, juose esančių eterinių aliejų galimybėmis atbaidyti nepageidaujamus vabzdžius, yra labai išaugęs, nes visuomenė reikalauja kuo sveikesnių žmogui ir aplinkai produktų. Visų kontinentų mokslininkai aktyviai tiria augalų eterinių aliejų repelentines savybes.

Dažniausiai mokslininkų minimi šalavijas, levanda, pelargonija, citrusiniai, bazilikas, muskusas. Būtent šie eteriniai aliejai efektyviai atbaido uodus ir kitus skraidančius kraujasiurbius.

MOSQUITO BLOCK purškalas apsaugos jus nuo nemalonaus zyzimo, dilgčiojimo ir niežulio. Saugiai naudokite visur ir visada.

Kiekis: 100 ml

Kilmės šalis: Italija

ATSILIEPIMAI

2017-05-17 - Mantas
Labai geras!
2017-06-03 - Andrius
Labai keista, kad pamiršote paminėti, kad veiklioji medžiaga yra DEET, o eteriniai aliejai yra tik pagalbinės medžiagos. DEET nieko bendro su natūralumu neturi. Manau, tai kad prekiaujate šiuo produktu šiame puslapyje, yra pirkėjų klaidinimas.

Atsiliepimai

Duomenys sėkmingai išsiųsti.

Dėkojame, kad rašote mums.

Vardas*:
El. paštas*:
Komentaras* :
Apsaugos kodas* :
Prekių krepšelis
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos Naujienos Naujienų prenumerata Dovanų kuponai Pirkimo sąlygos Konkursai Sekite mus

PRISTATYMO BŪDAI

• AB Lietuvos paštas - 2,03 €. Pristatymas per 2-3 d.d. į pašto skyrių*
Kurjeriu - 3,48 €. Pristatymas per 2-3 d.d.*
LP Express paštomatai - 2,20 €. Pristatymas per 1-3 d.d.*

* nuo išsiuntimo dienos

Perkant prekių virš 29

€,
pristatymas per LP Express paštomatus nemokamas.Populiariausios