}

ODĄ JAUNINANTIS NAKTINIS KREMAS JUNSEY

Kaina
35.00 €
15.00 €
-57%

Detalus prekės aprašymas

Lengvai lamdyta pakuote

YOSKINE JUNSEI ANTI AGE ODĄ JAUNINANTIS NAKTINIS KREMAS

Sukurtas pasitelkus Japonijos ROHTO LABORATORY, OSACA mokslininkų technologijas.  Visgi, „Tekančios saulės šalies“ inovacijų lygis niekam ne paslaptis.

Tai unikalios technologijos IN -YO ( Japonai itin vertina In ir Jang (yin yang) sinergija.  Filosofijoje ir metafizikoje – du visur randami priešingi, tačiau vienas kitą papildantys pradai.)

YOSKINE R&D ekspertai kartu su Japonų laboratorija pasitelkę šią filosofiją , sukūrė inovatyviauisią IN – YO technologiją. Ji veikia dviem lygiais: IN‘DETOX išvalo odos ląsteles nuo toksinų, paruošia odą kremo sudėtinių dalių geresniam pasisavnimui ir YO‘ACTIVE perneša veikliąsias medžiagas į giliausius sluoksnius.

 

Tai naujas ir INOVATYVUS  ginklas kovoje su odos senėjimu. YOSKINE JUNSEI ANTI-AGE naktinis kremas pasižymi itin stipriomis odos lyginimo savybėmis bei aktyviai stimuliuoja odos regeneracijos procesus!

Kremo pagrindą sudaro intensyvus, odą regeneruojantis dumblių ir augalų kompleksas. Prasiskverbęs į odą palaipsniui – vis gilesnius ir gilesnius sluoksnius jis pradeda veikti: įspūdingai didina odos stangrumą ir elastingumą, mažina sudirgimus ir paraudimus, sulygina odos toną bei efektingai mažina raukšles!

Naudojant šį kremą jau po trumpo laiko pastebėsite pirmuosius rezultatus: oda tapas pastebimai jaunatviškesnė, sugrįš jaunatviškas skaistumas, pranyks mažos raukšlelės.

89% šį kremą išbandžiusių moterų įvardijo jį itin veiksmingu! Tinka visų tipų odai, subalansuotas moterims 30+.

Siekiant geriausių rezultatų, rekomenduojamas naudoti drauge su YOSKINE JUNSEI ANTI-AGE kosmetikos linijos dieniniu kremu. Išbandykite, Japonijos ir Lenkijos kosmetikos profesionalų kokybe nusivilti tikrai neketks!

 Kiekis: 50 ml

ATSILIEPIMAI


Atsiliepimai

Duomenys sėkmingai išsiųsti.

Dėkojame, kad rašote mums.

Vardas*:
El. paštas*:
Komentaras* :
Apsaugos kodas* :
Prekių krepšelis
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos Naujienos Naujienų prenumerata Dovanų kuponai Pirkimo sąlygos Konkursai Sekite mus

PRISTATYMO BŪDAI

• AB Lietuvos paštas - 2,03 €. Pristatymas per 2-3 d.d. į pašto skyrių*
Kurjeriu - 3,48 €. Pristatymas per 2-3 d.d.*
LP Express paštomatai - 2,20 €. Pristatymas per 1-3 d.d.*

* nuo išsiuntimo dienos

Perkant prekių virš 29

€,
pristatymas per LP Express paštomatus nemokamas.Populiariausios