}

ITIN STIPRAUS POVEIKIO AMPULĖS TRAPIEMS, NUALINTIEMS PLAUKAMS FLUID HAIR FORMULA SILK Nr.2

Kaina
55.00 €
39.00 €
-29%

Detalus prekės aprašymas

Kaip atskirti, ar plaukų problema yra rimta, ar dar neverta susirūpinti? Kiekvienas atvejis yra individualus, pateikiame Jums kelis klausimus:

  • Jūsų plaukai tapo sausi, trapūs, lūžinėjantys, prarado blizgesį?
  • Plaukai slenka ilgą laiką?
  • Jūsų galvos oda riebaluojasi taip, kad net trinkdami galvą kasdien nesijaučiate gerai?
  • Vargina vis daugėjančios pleiskanos ir niežulys, atsiradęs galvos odoje?
  • Kyla nerimas, kai po galvos plovimo vonioje lieka vis daugiau plaukų?

Jei bent į vieną į šių klausimų atsakėte teigiamai, o pleiskanojimas, galvos niežulys, plaukų slinkimas ar kitos su plaukais ir galvos oda susijusios problemos kartojasi nuolat, užsitęsia ilgus periodus,vadinasi jums reikia pagalbos.

Dažna klaida - plaukų problemas spręsti kosmetinėmis priemonėmis, moterys ir vyrai ieško "stebuklingo" šampūno, kuris sustabdytų plaukų slinkimą ar išspręstų kitą galvos odos ar plaukų problemą, tuomet uždelsia tikrosios problemos sprendimą ir net pablogina bendrą situaciją.

Plaukai itin aktyviai pradeda slinkti tuomet, kada yra pažeidžiami iš vidaus. Plaukų slinkimą lemia pačios įvairiausios priežastys - žmogaus genetika, patirtos chirurginės operacijos, hormoniniai pakitimai, kurie, pavyzdžiui, moterims pasireiškia po gimdymo, nesuderinta mityba ir alinančioms dietos. Todėl rimtos problemos turi būti šalinamos tik pasitelkus specialias, terapines priemones ir dažniausiai varijuojant kelis preparatus iškarto. Kad plauko struktūra atsistatytų tiek iš vidaus, tiek ir iš išorės.

Viena iš rekomenduotinų, itin silpnus, skilinėjančius, nualintus, trupančius, chemiškai dažytus plaukus atstatančių priemonių yra ampulės FLUID HAIR FORMULA SILK.

FLUID HAIR FORMULA SILK ampulės yra gaminamos Vokietijoje nuo 1985 metų. Tai yra specialios paskirties koncentruotos priemonės, kuriose nėra alkoholio.

Tai preparatas, skirtas įvairiems plaukų defektams ir pažeidimams atstatyti. Tai intensyvaus atstatymo restruktūrizatorius, kurio pagrindas yra unikalus kolageno, keratino ir silikono derinys (nealkoholinis tirpalas). Kaip ir PLACEN HP preparato formulėje, šio preparato sudėtiniai elementai kolagenas ir keratinas yra gyvulių hidrolizuoti struktūriniai baltymai, kurie yra mūsų plaukų, nagų, odos bei jungiamojo audinio (sausgyslių, kaulų, kremzlių) sudėtinė dalis. Šie elementai greitai prasiskverbia po atspurusias plauko žievės plokšteles ir jų sąveika užpildo ir stangrina plauko pažeistus vidinius fibrilinius ryšius bei skatina išorinio sluoksnio ragėjimą. Savo ruožtu silikono kompleksas “užrakina plauką” iš viršaus, užpildant ir išlyginant pažeistų plaukų paviršių iki pat jų galiukų bei suteikia jiems elastingumo ir blizgesio.

Ampulės ypač rekomenduotinos esant skilinėjantiems ir stipriai besišakojantiems plaukų galiukams, nes užpildo visus apirusius struktūros sluoksnius ir saugo nuo tolimesnio šakojimosi. Taip pat rekomenduotinas po cheminio plaukų sušukavimo atgaivinimui ir “nepaklusnių” plaukų sušukavimui.

Norint pasiekti maksimaliausią efektą, rekomenduotina naudoti kartu su AEROBICA serumu.

Naudojimas: gerai išplauti plaukus ir galvos odą tinkamu šampūnu (rekomenduotina tos pačios linijos). Pirštų galiukais sukamaisiais judesiais 2-3 min. gerai pamasažuoti galvos odą. Nulaužtus ampulės kakliuką, lašinant po keletą lašų paskleisti ampulės turinį per galvos odą. Intensyviai įmasažuoti iki 5-10 min. Sunaudoti visą ampulės turinį per 30 min. po ampulės atidarymo (nes aktyviosios medžiagos išgaruoja). Nenuskalauti. Aktyvaus gydymo kurso pradžioje reikia naudoti po vieną ampulę 2-3 kartus per savaitę (maždaug 4 savaites – 12 ampulių), kurso pabaigoje ar naudojant šį losjoną profilaktiškai naudoti po vieną ampulę 1-2 kartus per savaitę (maždaug 8 savaites). Kursą galima pakartoti po 3-6 mėnesių.

Norint pasiekti geresnį ir greitesnį efektą, patariame naudoti papildomas priemones, kurias rekomenduojame atskirų konsultacijų metu (telefonu arba el.paštu).

Kiekis: 12 x 10 ml

Kilmės šalis: Vokietija

ATSILIEPIMAI


Atsiliepimai

Duomenys sėkmingai išsiųsti.

Dėkojame, kad rašote mums.

Vardas*:
El. paštas*:
Komentaras* :
Apsaugos kodas* :
Prekių krepšelis
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos Naujienos Naujienų prenumerata Dovanų kuponai Pirkimo sąlygos Konkursai Sekite mus

PRISTATYMO BŪDAI

• AB Lietuvos paštas - 2,03 €. Pristatymas per 2-3 d.d. į pašto skyrių*
Kurjeriu - 3,48 €. Pristatymas per 2-3 d.d.*
LP Express paštomatai - 2,20 €. Pristatymas per 1-3 d.d.*

* nuo išsiuntimo dienos

Perkant prekių virš 29

€,
pristatymas per LP Express paštomatus nemokamas.Populiariausios