}

ITIN STIPRAUS POVEIKIO AMPULĖS TRAPIEMS, NUALINTIEMS PLAUKAMS IR GALVOS ODAI FLUID HAIR FORMULA SILK BOTANICA Nr.5

Kaina
45.00 €

Detalus prekės aprašymas

Detalus prekės aprašymas

Kaip atskirti, ar plaukų problema yra rimta, ar dar neverta susirūpinti? Kiekvienas atvejis yra individualus, pateikiame Jums kelis klausimus:

 • Jūsų plaukai tapo sausi, trapūs, lūžinėjantys, prarado blizgesį?
 • Plaukai slenka ilgą laiką?
 • Jūsų galvos oda riebaluojasi taip, kad net trinkdami galvą kasdien nesijaučiate gerai?
 • Vargina vis daugėjančios pleiskanos ir niežulys, atsiradęs galvos odoje?
 • Kyla nerimas, kai po galvos plovimo vonioje lieka vis daugiau plaukų?

Jei bent į vieną į šių klausimų atsakėte teigiamai, o pleiskanojimas, galvos niežulys, plaukų slinkimas ar kitos su plaukais ir galvos oda susijusios problemos kartojasi nuolat, užsitęsia ilgus periodus,vadinasi jums reikia pagalbos.

Dažna klaida - plaukų problemas spręsti kosmetinėmis priemonėmis, moterys ir vyrai ieško "stebuklingo" šampūno, kuris sustabdytų plaukų slinkimą ar išspręstų kitą galvos odos ar plaukų problemą, tuomet uždelsia tikrosios problemos sprendimą ir net pablogina bendrą situaciją.

Plaukai itin aktyviai pradeda slinkti tuomet, kada yra pažeidžiami iš vidaus. Plaukų slinkimą lemia pačios įvairiausios priežastys - žmogaus genetika, patirtos chirurginės operacijos, hormoniniai pakitimai, kurie, pavyzdžiui, moterims pasireiškia po gimdymo, nesuderinta mityba ir alinančioms dietos. Todėl rimtos problemos turi būti šalinamos tik pasitelkus specialias, terapines priemones ir dažniausiai varijuojant kelis preparatus iškarto. Kad plauko struktūra atsistatytų tiek iš vidaus, tiek ir iš išorės.

Viena iš rekomenduotinų, itin silpnus, skilinėjančius, nualintus, trupančius plaukus atstatančių priemonių yra ampulės FLUID HAIR FORMULA SILK BOTANICA.

FLUID HAIR FORMULA SILK BOTANICA ampulės yra gaminamos Vokietijoje nuo 1985 metų. Tai yra specialios paskirties koncentruotos priemonės, kuriose nėra alkoholio.

Tai trapių, nusilpusių, nualintų, porėtų, chemiškai paveiktų plaukų atnaujinimo nenuplaunama koncentruota "skysta kaukė".  Preparatas praturtintas daigintų kviečių ekstraktu, ryžių ir sojų daigų aktyviosiomis medžiagomis.

Efektyvus viso plaukų ilgio struktūros atgaivinimui - padeda grąžinti plaukams stiprumą, tamprumą, elastingumą ir blizgesį. Ypatingai rekomenduotinas bet kokio tipo porėtų plaukų priežiūrai. Be to, šis preparatas yra specialiai pritaikytas plaukų struktūros profilaktiniam stiprinimui prieš bet kokį cheminį poveikį bei cheminės procedūros metu ir pasibaigus jai, nes sudėtyje neturi vaško, silikono ar kitų panašių ingredientų. Prieš kiekvieną plaukų dažymą, jo metu ir po jo - išlygina porėtas vietas ir stipriau įdiegia į plauką dirbtinį dažų pigmentą, plaukai tampa blizgantys, jų spalva spindi (ypatingai raudoniems plaukų dažų pigmentams). Prieš ir po cheminio sušukavimo - maitina, suteikia blizgesį, neutralizuoja šarmų likučius, suteikia plaukams natūralių garbanų vaizdą (garbanos tampa patvaresnės) bei pašalina statinį krūvį (elektrinimasį).

Taigi, rekomenduojama:

 • garbanojant plaukus (kad plaukas neskilinėtų, nelūžinėtų, būtų paslankus);
 • dažant plaukus (kad plaukų dažai išlaikytų ilgiau spalvą - sintetinį pigmentą ir tuo pačiu nepažeistų plauko iki šerdies);
 • dažnai šviesinant plaukus;
 • darant cheminį šukavimą, cheminį tiesinimą;
 • besiveliantiems plaukų galiukams, nepaklusniems plaukams;
 • nualintiems saulės ir jūros vandens bei kaip apsauga nuo saulės ir jūros vandens;
 • norint turėti sveikus, žvilgančius, tiesius plaukus;
 • esant gausiam galvos odos riebalavimuisi;
 • esant probleminei galvos odai.

Naudojimas: ištrinkti plaukus ir galvos odą tinkamu šampūnu. Nulaužti ampulės kakliuką, specialaus dangtelio pagalba tolygiai paskirstyti ampulės turinį per visą plaukų ilgį lengvai šukuojant. Nemaigyti, nemasažuoti, neskalauti, netrinti į galvos odos. Ampulės turinio pakanka ilgiems plaukams, jei plaukai trumpesni, likutį uždengti dangteliu ir panaudoti kitą kartą (ampulės sudėtis išlieka aktyvi 3 dienas). Norint geresnio rezultato esant pažeistiems plaukams galima palikti 5-15 min. uždengus plaukus rankšluosčiu. Intensyviam porėtų, nusilpusių plaukų struktūros atkūrimui šį preparatą naudoti 2-3 kartus per savaitę, profilaktiškai pakanka naudoti 1 kartą per savaitę.

Norint pasiekti geresnį ir greitesnį efektą, patariame naudoti papildomas priemones, kurias rekomenduojame atskirų konsultacijų metu (telefonu arba el.paštu).

Kiekis: 12 x 10 ml

Kilmės šalis: Vokietija

ATSILIEPIMAI

2017-05-29 - Algimanta
Labai patiko,poveikis labai geras,nustojo slinkti,plaukas atrodo tikrai daug sveikiau,aisku,noreciau pigesnes kainos,bet rezultatas puikus

Atsiliepimai

Duomenys sėkmingai išsiųsti.

Dėkojame, kad rašote mums.

Vardas*:
El. paštas*:
Komentaras* :
Apsaugos kodas* :
Prekių krepšelis
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos Naujienos Naujienų prenumerata Dovanų kuponai Pirkimo sąlygos Konkursai Sekite mus

PRISTATYMO BŪDAI

• AB Lietuvos paštas - 2,03 €. Pristatymas per 2-3 d.d. į pašto skyrių*
Kurjeriu - 3,48 €. Pristatymas per 2-3 d.d.*
LP Express paštomatai - 2,20 €. Pristatymas per 1-3 d.d.*

* nuo išsiuntimo dienos

Perkant prekių virš 29

€,
pristatymas per LP Express paštomatus nemokamas.Populiariausios