}

POLIVITAMINŲ TONIKAS NUO PLAUKŲ SLINKIMO SKYNCARE, 220 ml

Kaina
14.20 €

Detalus prekės aprašymas

SKYNCARE STIPRUS POLIVITAMINŲ KOKTEILIS GALVOS ODAI BEI PLAUKAMS

Dauguma išleidžiame krūvas pinigų pirkdami aukščiausios kokybės šampūnus bei kondicionierius. Tačiau mažai kas rimtai pagalvoja, jog reikia pasirūpinti ir galvos oda. Kadangi ji nesimato po mūsų plaukais, mes apie ją pamąstome tik tuomet, kai iškyla problemos. Pagal statistiką, beveik 50 proc. žmonių yra ar buvo pažeista galvos oda. Tačiau yra daug būdų, kaip šiuos pažeidimus galima gydyti.

Jei galvos oda sveika, ji yra rausvos spalvos, nepleiskanoja. Plaunant arba šukuojant plaukus netenkama negyvų ląstelių ir tuo pačiu metu odoje yra gaminamos naujos ląstelės. Kad galvos oda būtų geriau apsaugota, riebalinės odos liaukos išskiria natūralias riebalines medžiagas, kurios drėkina galvos odą ir plaukus. Paprastai ląstelių ir riebalų gamyba subalansuota, bet natūrali pusiausvyra gali būti labai lengvai pažeista - tuomet pasirodo nemalonūs nesveikos galvos odos simptomai - pleiskanojimas, o to pasekoje ir plaukų slinkimas.

Pleiskanos – dažniausiai pasitaikanti plaukų problema, ypač žiemos pabaigoje. Apie 50 procentų suaugusių žmonių bent kartą yra kentėję dėl pleiskanų. Kartais į jas nekreipiama dėmesio. O be reikalo. Įsisenėję pleiskanos gali tapti plaukų slinkimo priežastimi. Todėl pastebėjus pleiskanas reikia iškart imtis priemonių.

SKYNCARE TONIKAS skirtas būtent subalansuotam galvos odos drėkinimui ir maitinimui. Skatina galvos odos ląstelių regeneraciją. Efektyviai slopina sausą pleiskanojimą, atkuria galvos odos mikrofloros pusiausvyrą ir stabilizuoja galvos odos būklę. Stiprina silpstančius plaukus bei skatina jų augimą dėka plaukų svogūnelių metabolinių procesų pagreitinimo ir bendro aktyvaus maitinančio poveikio galvos odai.

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS: glicerinas ir šlapalo derinys su B grupės vitaminų kompleksu: B5, B3, B12, B9, B6 ir B2 bei vitaminu C.

Veikimas visapusiškas, ilgalaikis ir aktyvus. Tonikas nenuplaunamas, neriebinantis plaukų.

Naudojimas:išplauti plaukus šampūnu, nusausinti rankšluosčiu. Pirštų galiukais sukamaisiais judesiais 2-3 min. išmasažuoti galvos odą. Suplakti buteliuko turinį ir, lašinant po keletą lašų, paskleisti toniką per galvos odą. Masažuoti pirštų galiukais sukamaisiais judesiais iki visiško susigėrimo. Nenuskalauti. Nedžiovinti džiovintuvu. Intensyviam priežiūrai naudoti kasdien rytais ir vakarais po plaukų trinkimo su šampūnu ar be jo lengvai sudrėkinant toniku galvos odą. Esant pagerėjimui mažinti naudojimo dažnumą, profilaktiškai – tik po plaukų plovimo. Pakliuvus į akis ar veido odos gausiai nuskalauti vandeniu. Tik išoriniam naudojimui.

Kiekis: 220 ml

Kilmės šalis: Ispanija

 

ATSILIEPIMAI


Atsiliepimai

Duomenys sėkmingai išsiųsti.

Dėkojame, kad rašote mums.

Vardas*:
El. paštas*:
Komentaras* :
Apsaugos kodas* :
Prekių krepšelis
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos Naujienos Naujienų prenumerata Dovanų kuponai Pirkimo sąlygos Konkursai Sekite mus

PRISTATYMO BŪDAI

• AB Lietuvos paštas - 2,03 €. Pristatymas per 2-3 d.d. į pašto skyrių*
Kurjeriu - 3,48 €. Pristatymas per 2-3 d.d.*
LP Express paštomatai - 2,20 €. Pristatymas per 1-3 d.d.*

* nuo išsiuntimo dienos

Perkant prekių virš 29

€,
pristatymas per LP Express paštomatus nemokamas.Populiariausios