}

STIPRAUS POVEIKIO AMPULĖS SU PLACENTA, Placen formula Nr.1 hp

Kaina
54.00 €
39.00 €
-28%
Prekės aprašymas Verta žinoti

Detalus prekės aprašymas

Kaip atskirti, ar plaukų problema yra rimta, ar dar neverta susirūpinti? Kiekvienas atvejis yra individualus, pateikiame Jums kelis klausimus:

 • Jūsų plaukai tapo sausi, trapūs, lūžinėjantys, prarado blizgesį?
 • Plaukai slenka ilgą laiką?
 • Jūsų galvos oda riebaluojasi taip, kad net trinkdami galvą kasdien nesijaučiate gerai?
 • Vargina vis daugėjančios pleiskanos ir niežulys, atsiradęs galvos odoje?
 • Kyla nerimas, kai po galvos plovimo vonioje lieka vis daugiau plaukų?

Jei bent į vieną į šių klausimų atsakėte teigiamai, o pleiskanojimas, galvos niežulys, plaukų slinkimas ar kitos su plaukais ir galvos oda susijusios problemos kartojasi nuolat, užsitęsia ilgus periodus,vadinasi jums reikia pagalbos.

Dažna klaida - plaukų problemas spręsti kosmetinėmis priemonėmis, moterys ir vyrai ieško "stebuklingo" šampūno, kuris sustabdytų plaukų slinkimą ar išspręstų kitą galvos odos problemą, tuomet uždelsia tikrosios problemos sprendimą ir net pablogina bendrą situaciją.

Plaukai itin aktyviai pradeda slinkti tuomet, kada yra pažeidžiami iš vidaus. Plaukų slinkimą lemia pačios įvairiausios priežastys - žmogaus genetika, patirtos chirurginės operacijos, hormoniniai pakitimai, kurie, pavyzdžiui, moterims pasireiškia po gimdymo, nesuderinta mityba ir alinančioms dietos. Todėl rimtos problemos turi būti šalinamos tik pasitelkus specialias, terapines priemones ir dažniausiai varijuojant kelis preparatus iškarto. Kad plauko struktūra atsistatytų tiek iš vidaus, tiek ir iš išorės.

Viena iš efektyvių, itin gausų plaukų slinkimą stabdančių priemonių yra ampulės PLACEN  FORMULA HP.

PLACEN FORMULA HP ampulės yra gaminamos Vokietijoje nuo 1985 metų. Tai yra specialios paskirties koncentruotos  priemonės, kuriose nėra alkoholio.

Tikrai senai pripažinta, kad vienas iš  stipriausių biologinių stimuliatorių yra būtent natūrali placenta. Jos savybėms skyrė dėmesį dar Avicena ir Hipokratas.

Atkreipiame dėmesį, kad Placen hp ampulės yra šiuo metu vienintelis preparatas, gaminamas Europos Sajungoje gyvulinės avių placentos ekstrakto kilmės biostimuliatorius nealkoholinio tirpalo pavidalu (be konservantų) specifiškai adaptuotas ir pritaikytas būtent stipraus plaukų netekimo problemų sprendimui.

Kaip tai veikia?

Visų pirma reiktų paminėti, kad placenta savyje turi labai daug proteinų, enzimų, vitaminų, aminorūgščių, nukleotidų, mukopolisaharidų.

Ampulės rekomenduotinos:

 • esant patologiniam plaukų slinkimui;
 • esant ALOPECINIAM plaukų slinkimui;
 • turint plonus, silpnus plaukus (gali suteikti plaukui storumo ir pilnumo jausmą, suteikia apimties);
 • susilpnėjus plauko struktūrai (gali suteikti elastingumo ir žvilgesio);
 • esant stipriam plaukų skilinėjimui, trūkinėjimui, lūžinėjimui;
 • esant riebiai galvos odai;
 • po gimdymo, po terapijų.
Naudojimas: gerai išplauti plaukus ir galvos odą tinkamu šampūnu (rekomenduotina tos pačios linijos). Pirštų galiukais sukamaisiais judesiais 2-3 min. gerai pamasažuoti galvos odą. Nulaužtus ampulės kakliuką, lašinant po keletą lašų paskleisti ampulės turinį per galvos odą. Intensyviai įmasažuoti iki 5-10 min. Sunaudoti visą ampulės turinį per 30 min. po ampulės atidarymo (nes aktyviosios medžiagos išgaruoja). Nenuskalauti. Aktyvaus kurso pradžioje reikia naudoti po vieną ampulę 2-3 kartus per savaitę (maždaug 4 savaites – 12 ampulių), kurso pabaigoje ar naudojant šį losjoną profilaktiškai naudoti po vieną ampulę 1-2 kartus per savaitę (maždaug 8 savaites). Kursą galima pakartoti po 3-6 mėnesių.

Norint pasiekti geresnį ir greitesnį efektą, patariame naudoti papildomas priemones, kurias rekomenduojame atskirų konsultacijų metu (telefonu arba el.paštu).

Kiekis: 12 x 10 ml

Kilmės šalis: Vokietija

ATSILIEPIMAI
Prekės aprašymas Verta žinoti

Tikrai senai pripažinta, kad vienas iš  stipriausių biologinių stimuliatorių yra būtent natūrali placenta. Jos gydomosioms savybėms skyrė dėmesį dar Avicena ir Hipokratas. Kinų medicinoje išdžiovintos placentos miltelių pagrindu gydomieji tepalai buvo taikomi greitesniam randų gijimui paspartinti dar III amžiuje. Mūsų laikais naują impulsą placentinei terapijai suteikė prieš 70 metų žymus rusų mokslininkas akademikas V.Filatovas. Jo tyrimai žmogaus placentos ekstrakto panaudojime įvairių odos išorinių ir vidinių pažeidimų, tokie kaip randai, nudegimai ir pan., gydymui buvo aukštai įvertinti visame pasaulyje. Bet dar praeito amžiaus pabaigoje visoje Europoje yra pereita nuo žmogaus placentos prie gyvulinės kilmės placentos naudojimo - kaip idealiausios įmanomos specifinio pasirinkimo alternatyvos. Priežastys yra pakankamai paprastos ir moksliškai patvirtintos.

Kaip tai veikia?

Visų pirma reiktų paminėti, kad placenta savyje turi labai daug proteinų, enzimų, vitaminų, aminorūgščių, nukleotidų, mukopolisaharidų.

Preparato poveikis odai ir plaukų šaknims pasireiškia tuo, kad jis, itin greitai prasiskverbdamas į audinius, stimuliuoja ir stiprina jų kvėpavimą. Jo sudėtinių fermentų intensyvios veiklos dėka net 50 proc. padidėja deguonies pasisavinimas audiniuose ir plauko svogūnėlių aprūpinimas maistingomis medžiagomis iš kraujo. Lygiagrečiai padidėja odos ir poodinio sluoksnio medžiagų apykaita, dėka ko keratinas “subręsta” ir aktyviai sudaro sieros jungtis tarp aminorūgščių. Rezultate preparatas skatina naujų plaukų folikulų formavimą ir naujai ataugančių plaukų svogūnėlių stiprinimą bei sveikų plaukų augimą. Papildomai įeinančių į šį preparatą ankštinių čili pipirų pagrindinė sudėtinė dalis kapsaicinas efektyviai plečia kapiliarinę kraujotaką, o citrinos rūgštis  stabilizuoja odos pusiausvyrą. Bendras preparato poveikis, pasireiškiantis odos ir poodinių audinių pokyčiais, išlieka ilgesnį laiką. Preparato naudojimas po chemoterapijos, dietų ir stresų greitina plaukų regeneravimą. Esant paveldėtam androgeniniam plikimui (ypatingai pas vyrus) efektingai slopina šį procesą aminorūgščių patekimo į plaukų svogūnėlį dėka.


2015-10-23 - Sabina
Kažkas nerealaus. Anksčiau pirkau ampules vaistinėj, bet ten jokio poveikio nesijautė. Nuo šių ampulių netgi plaukų apimtis padidėjo. Tikrai užtenka ilgam.
2017-08-28 - Albina
Sunaudojau visa kursa,sios buvo pirmos,po to plauku fluidas nr 2 ir plauku serumo ampules nr3,tai rezultatas fantastiskas,plaukai neslenka,ju atrodo daug daugiau,geriau auga ir labai zvilga.Labai dziaugiuosi isbandzius ir rekomenduoju kitiems.
2019-02-14 - Antwan
Instantly create an app for your website with the click of buttons! Appy Pie, is an unrivalled leader in the mobile app bandwagon that allows everyone to transform their app ideas into reality, without any technical knowledge. Simply drag and drop the features and create an advanced Android or iOS application for mobiles and smartphones, as easy as a pie. Start creating your app on the fly & even convert your website into an app with Appy Pie. http://www.tkqlhce.com/click-8095449-11578080

Atsiliepimai

Duomenys sėkmingai išsiųsti.

Dėkojame, kad rašote mums.

Vardas*:
El. paštas*:
Komentaras* :
Apsaugos kodas* :
Prekių krepšelis
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos Naujienos Naujienų prenumerata Dovanų kuponai Pirkimo sąlygos Konkursai Sekite mus

PRISTATYMO BŪDAI

• AB Lietuvos paštas - 2,03 €. Pristatymas per 2-3 d.d. į pašto skyrių*
Kurjeriu - 3,48 €. Pristatymas per 2-3 d.d.*
LP Express paštomatai - 2,20 €. Pristatymas per 1-3 d.d.*

* nuo išsiuntimo dienos

Perkant prekių virš 29

€,
pristatymas per LP Express paštomatus nemokamas.Populiariausios