Jamaikos juodųjų ricinų aliejus

}

Tankūs, žvilgantys plaukai, kaip ir skaisti oda ,- mūsų sveikatos, gyvensenos ir dvasinės pusiausvyros atspindys.

Plaukų stiprumo ir grožio paslaptis glūdi plauko šaknyje. Jei kraujotaka gera, plauko šaknis pakankamai aprūpinama maitinamosiomis medžiagomis. Galvos oda, kaip ir veido ar kitų kūno vietų, labai greitai reaguoja į mūsų sveikatos būklės, nuotaikos, gyvensenos pokyčius. Patyrus stresą, plauko šaknį supančios kraujagyslės susiaurėja, medžiagų apykaita lėtėja, keičiasi šalia plauko esančios riebalinės liaukos veikla, todėl plaukas negauna reikiamų elementų, nesukaupia baltymų, pradeda sausėti, lūžinėti, šakotis, oda tampa pleiskanota, o plaukas, praradęs jėgas iškrenta.

Kaip prižiūrime savo veido odą, taip reikėtų prižiūrėti ir plaukus. Juk plauko šaknis yra giliai odoje.Taigi pirmiausiai reikia pasirūpinti galvos odos maitinimu bei plauko švara.

 Ar žinote, kad plaukas yra negyva ląstelė, todėl plaukų priežiūros priemonėmis negalime pakeisti jų būklės. Gyvas yra tik plauko folikulas, esantis po galvos oda. Todėl pamirškite visus prasimanymus apie į plauką įsigeriančius vitaminus ir mineralus. Viena, ką mes galime padaryti, tai pagerinti galvos odos būklę, nuo kurios ir priklauso plauko savybės.

Žinote kodėl plaukų/galvos odos priežiūros priemonės turi būti natūralios ir švelnios? Nes tik tokios priemonės nepanaikina natūralaus galvos odos riebalų sluoksnio. Šis riebus vaškas, kurį gamina plauko folikulo liaukos, išilgai padengia visą plauką ir todėl jis atrodo švelnus ir glotnus. Be tokio apsauginio apvalkalo negyvos plauko ląstelės (o plauką tokios tik ir tesudaro) ims sluoksniuotis, o plaukai praras blizgesį ir atrodys kaip negyvi.

Vieninteliai gyvieji galvos odos ir plauko folikulo aktyvatoriai yra NATŪRALŪS NERAFINUOTI ALIEJAI bei ETERINIAI ALIEJAI.!!!!!

Tikriausiai pastebėjote Pietiečių moterų plaukų žvilgesį ir natūralų spindesį?  Ogi to paslaptis - natūralūs nerafinuoti aliejai, Vienas iš tokių būtų Jamaikos juodųjų ricinų aliejus.Šis aliejus turi gilias tradicijas, vietinių gyventojų labai vertinamas. Jamaikos ricinų aliejus mediciniškai buvo naudojamas daugiau nei 4000 metų. Ricinmedžio gimtinė yra Rytų Afrika, bet per vergų prekybą jis atkeliavo į Jamaiką. Šiandien ricinos aliejus yra gaminamas senoviniu būdu: iš pradžių ricinos pupelės yra skrudinamos, o po to paverdamos, kol gaunamas natūralus rudai - gintarinės spalvos, tirštas aliejus. Šiame ricinų aliejuje yra labai daug OMEGA - 9 riebiųjų rūgščių bei ricinoleino riebalų rūgšties. būtent jos apsaugo plauką nuo išsausėjimo, skatina plauko folikulus aktyvinti plaukų augimą. Tai bene vienintelis aliejus, kuris per trumpą laiką išsprendžia plaukų bei galvos odos problemas : stabdo slinkimą, skatina naujų augimą, naikina pleiskanas. 

Šis aliejus taip pat labai skatina blakstienų augimą. Tereikia kartais pasitepti blakstienas nakčiai ir rezultatą galite pajusti netrukus.

Naudojimas: prieš plovimą įtrinkite galvos odą šiltu aliejumi, apsiriškite maišelį ar skarelę ir po 1-2 val jau galite kruopščiai išsiplauti natūraliu šampūnu. Galima skiesti su kitais aliejukais, skirtais galvos odai ir plaukams.

Tik natūralios priemonės atstato plauko struktūrą ir maitina plauko folikulą, ko pasekoje plaukas išlieka tvirtas ir neiškrenta !!!  Taip pat nepamirškite ir biologiškai aktyvių maisto papildų, tokių kaip SPIRULINA ar CHLORELLA. Daugiau apie juos skyrelyje "maisto papildai".

Prekių krepšelis
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos Naujienos Naujienų prenumerata Dovanų kuponai Pirkimo sąlygos Konkursai Sekite mus

PRISTATYMO BŪDAI

• AB Lietuvos paštas - 2,03 €. Pristatymas per 2-3 d.d. į pašto skyrių*
Kurjeriu - 3,48 €. Pristatymas per 2-3 d.d.*
LP Express paštomatai - 2,20 €. Pristatymas per 1-3 d.d.*

* nuo išsiuntimo dienos

Perkant prekių virš 29

€,
pristatymas per LP Express paštomatus nemokamas.Populiariausios