}

Jamaikos juodosios ricinos aliejus ir e.a.mišinys „NUO PLAUKŲ SLINKIMO“

Kaina
15.90 €

Detalus prekės aprašymas

Sveiką odą ir spindinčius plaukus išlaikysite ilgiau, jei įsiklausysite į jų poreikius ir palepinsite natūraliomis priemonėmis!

Jamaikos juodųjų ricinų aliejus turi gilias tradicijas ir mediciniškai naudojamas daugiau nei 4000 metų. Produkto efektyvumą didina ir iki šių laikų išlikęs senovinis aliejaus gaminimo būdas: iš pradžių ricinos pupelės yra skrudinamos, o po to paverdamos, kol gaunamas natūralus rudai gintarinės spalvos tirštas aliejus.

Šiame ricinų aliejuje yra ricinoleino riebalų rūgšties bei OMEGA-9 riebiųjų rūgščių, kurios per trumpą laiką išsprendžia plaukų bei galvos odos problemas:

  •     apsaugo plauką nuo išsausėjimo;
  •     skatina plauko folikulus aktyvinti plaukų augimą;
  •     stabdo plaukų slinkimą;
  •     naikina pleiskanas.

Naudokite Jamaikos juodųjų ricinų aliejų pagal šiuos nurodymus ir netrukus pastebėsite džiuginančius rezultatus: prieš plovimą įtrinkite galvos odą šiltu aliejumi, apsiriškite maišeliu ar skarele, o po 1-2 val. išsiplaukite natūraliu šampūnu. Jamaikos juodųjų ricinų aliejų galima skiesti su kitais aliejukais, skirtais galvos odai ir plaukams.

Naudojimas: įtrinti galvos odą prieš plovimą, palaikyti aprištą šiltai, po to išsiplauti natūraliu šampūnu. Galite įsilašinti eterinių aliejų, skirtų plaukų stiprinimui ar plaukų slinkimo mažinimui.

Eterinių aliejų mišinys „Nuo plaukų slinkimo" (sudėtis: rozmarinų, šalavijų, kedrų, arbatmedžio ir kt. E.a.)-sinerginis eterinių aliejų mišinys, suaktyvinantis galvos odos kapiliarų kraujotaką ir skatinantis plauko audinio atsikūrimą bei augimą, stabdantis plaukų slinkimą; naikinantis bakteriją, kuri sukelia pleiskanojimą. Jį galite įsilašinti į ricinų aliejų arba į šampūną.

Jamaikos juodųjų ricinų aliejus: 30 ml, Kilmės šalis Jamaika

Eterinių aliejų mišinys "NUO PLAUKŲ SLINKIMO": 5 ml Kilmės šalis UK

ATSILIEPIMAI


Atsiliepimai

Duomenys sėkmingai išsiųsti.

Dėkojame, kad rašote mums.

Vardas*:
El. paštas*:
Komentaras* :
Apsaugos kodas* :
Prekių krepšelis
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos Naujienos Naujienų prenumerata Dovanų kuponai Pirkimo sąlygos Konkursai Sekite mus

PRISTATYMO BŪDAI

• AB Lietuvos paštas - 2,03 €. Pristatymas per 2-3 d.d. į pašto skyrių*
Kurjeriu - 3,48 €. Pristatymas per 2-3 d.d.*
LP Express paštomatai - 2,20 €. Pristatymas per 1-3 d.d.*

* nuo išsiuntimo dienos

Perkant prekių virš 29

€,
pristatymas per LP Express paštomatus nemokamas.Populiariausios