}

ECHINAID, EŽIUOLĖS KAPSULĖS ESI, 60 kaps

Kaina
13.00 €
Prekės aprašymas Verta žinoti

Detalus prekės aprašymas

MAISTO PAPILDAS ECHINAID KAPSULĖS, NET 3 RŪŠIŲ EŽIUOLĖS MIŠINYS KAPSULĖSE - RAUSVAŽIEDĖS EŽIUOLĖS ŽIEDAI, RAUSVAŽIEDĖS EŽIUOLĖS ŠAKNIS, PURPURINĖ EŽIUOLĖ

60 kapsulių Grynasis kiekis: 30 g (paaiškinimas: 60 kapsulių po 500 mg).

Sudedamosios dalys. Rausvažiedžių ežiuolių (Echinacea purpurea) žolės sausasis ekstraktas* (turintis 4 % polifenolių), tirštiklis pululanas, rausvažiedžių ežiuolių (Echinacea purpurea) žolės sausasis ekstraktas* D/E (4:1), rausvažiedžių ežiuolių (Echinacea purpurea) žolės sausasis ekstraktas* (turintis 2 % cikororūgšties), užpildas mikrokristalinė celiuliozė, siauralapių ežiuolių (Echinacea angustifolia) žolės sausasis ekstraktas* (turintis 4 % echinakozido), lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas, stingdiklis karageninas, stingdiklis kalio chloridas.

*- turi maltodekstrino.

 1 kapsulėje yra:810 mgrausvažiedžių ežiuolių (Echinacea purpurea) žolės sausojo ekstrakto (turinčio 4 % (32,4 mg) polifenolių), 225 mg rausvažiedžių ežiuolių (Echinacea purpurea) žolės sausojo ekstrakto D/E (4:1), 90 mg rausvažiedžių ežiuolių (Echinacea purpurea) žolės sausojo ekstrakto (turinčio 2 % (1,8 mg) cikororūgšties), 15 mg siauralapių ežiuolių (Echinacea angustifolia) žolės  sausojo ekstrakto (turinčio 4 % (0,6 mg) echinakozido).

Vartojimas. Rekomenduojama vartoti po1-3 kapsules per dieną.Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 oC temperatūroje, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildasneturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.Svarbu įvairi ir subalansuota mityba, sveikas gyvenimo būdas.

 

Kilmės šalis: Italija

 

ATSILIEPIMAI
Prekės aprašymas Verta žinoti

Bendro pobūdžio informacija iš interneto, mokslinių straipsnių, medicininių knygų. Tai jokiu būdu nėra reklaminė informacija, skatinanti įsigyti produktus bei galinti turėti įtakos jūsų ekonominei elgsenai.

Sakoma, sveikatos nenusipirksi. Tai faktas. O profilaktika visada atsieina pigiau nei gydymas. Stiprus imunitetas labai svarbus ir jums, ir jūsų artimiesiems.

Imunitetas – kas tai?

Imunitetas atsako už du svarbiausius mūsų organizmo procesus:

• Įvairių organų senų ir pažeistų ląstelių pakeitimas naujomis;

• Organizmo apsaugą nuo įvairaus pobūdžio infekcijų – virusų, bakterijų, grybelių.

Kasdien, kas minutę visa armija ląstelių ir daugybė mechanizmų saugo žmogaus sveikatą, pasirengę ginti nuo bet kokios infekcijos patekimo į vidų. Yra ir „policija“, kuri prireikus gali sulaikyti vidun vis dėlto patekusią infekciją. Ir ta „policija“ – būtent imuninė sistema.

Tam, kad būtų užtikrintas vidinis saugumas, specialios ląstelės kursuoja po visą organizmą ir tikrina „molekulinį pasą“. Todėl, kad į mūsų organizmą nuolat su maistu, oru, per mikroįtrūkimus odoje patenka įvairiausi mikroorganizmai.

Imuninė sistema mus saugo ir greitai apie tokį įsiveržimą sužino, tada lokalizuoja ir sunaikina infekcijos „agentą“. Beje, daugumos tokių mini mūšių mes nė nepajuntame. Ir vis dėlto kada ataka pasirodo itin agresyvi, o priešas labai stiprus, organizme skelbiama visuotinė mobilizacija, tada link uždegimo vietos pasiunčiamos ląstrelės-kariai, pasiryžusios ginti pažeistą sritį.

Kitaip tariant, imunitetas – tai:

• Organizmo gebėjimas nepriimti infekcijos;

• Organizmo gebėjimas pašalinti iš organizmo bet kokį svetimą audinį ar organizmą (bakterijas, virusus, atipines (vėžines) ląsteles).

Kodėl imunitetas nusilpsta?

Imunitetą gerokai susilpnina bet kokia liga, ypač infekcinė, taip pat chirurginis įsikišimas ir narkozė, pervargimas, stresas, netaisyklinga mityba, hormoniniai preparatai ir antibiotikai.

Ką daryti?

Imunitetui būtina pagalba.

NUO SENO LIAUDIES MEDICINOJE BUVO RATOJAMI VAISTINIAI AUGALAI:

RAUSVAŽIEDĖ EŽIUOLĖ - tai tikrai unikalus augalas, apie kurį yra prirašyta begalės mokslinių straipsnių ir knygų. Pagrindinė jos savybė - palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą bei imuninių ląstelių aktyvumą.

 Atsiliepimai

Duomenys sėkmingai išsiųsti.

Dėkojame, kad rašote mums.

Vardas*:
El. paštas*:
Komentaras* :
Apsaugos kodas* :
Prekių krepšelis
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos Naujienos Naujienų prenumerata Dovanų kuponai Pirkimo sąlygos Konkursai Sekite mus

PRISTATYMO BŪDAI

• AB Lietuvos paštas - 2,03 €. Pristatymas per 2-3 d.d. į pašto skyrių*
Kurjeriu - 3,48 €. Pristatymas per 2-3 d.d.*
LP Express paštomatai - 2,20 €. Pristatymas per 1-3 d.d.*

* nuo išsiuntimo dienos

Perkant prekių virš 29

€,
pristatymas per LP Express paštomatus nemokamas.Populiariausios