}

NAUJA!!! ALOE VERA FORTE Pocketdrink ESI, 24 pak. x 20 ml

Kaina
19.50 €
Prekės aprašymas Verta žinoti

Detalus prekės aprašymas

Maisto papildas ALOE VERA ESI+FORTE, 24 geriami pakeliai, PRODUKTAS SERTIFIKUOTAS

Mažiausia 13.000 mg/l polisacharidų !!!

Alijošius seniai naudojamas ir farmacijoje, ir kosmetikoje. Receptai su alijošiumi buvo atsidūrę netgi Avicenos traktatuose. O jei tikėtume istorinėmis kronikomis, alijošiaus lapų košele Kleopatra tepdavo plaukus.

Alijošiaus lapų sultyse yra tiek daug medžiagų, kad ir išvardinti sunku. Tai ir vitaminai, ir mineralai, fermentai, saponinai, steroliai, salicilo rūgštis ir kt.

Alijošiaus želėje yra 95% vandens ir per 200 skirtingų medžiagų: mukopolisacharidų, fermentų, sterolių, prostaglandins, riebiųjų rūgščių, amino rūgščių, baltymų, vitaminų (A ir C, tiamino, riboflavino, niacino ir kt.), mineralų (kalcio, fosforo, kalio, magnio, geležies, boro,vario, cinko, mangano, chromo ir kt.). Kodėl alavijas turi tiek daug medžiagų? Kai kurie mokslininkai teigia, jog polisacharidai yra svarbiausi elementai. Jie sudaro didžiausią alavijuje esančių medžiagų grupę

ALOE VERA ESI + forte geriamasis skystis

Maisto papildas

24 geriamo skysčio paketėliai

Grynasis kiekis: 480 ml

(paaiškinimas: 24 geriamo skysčio paketėliai po 20 ml skysčio kiekviename).

Sudedamosios dalys. Tikrųjų alavijų (Aloe Barbadensis) koncentruotos sultys, tirštiklis pupenių derva, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, konservantas kalio sorbatas, konservantas natrio sorbatas.

1 pakelyje skysčio (20 ml) / 2 pakeliuose skysčio (40 ml) yra: 19,96 ml (polisacharidų mažiausiai 260 mg) / 39,92 ml (polisacharidų mažiausiai 520 mg) tikrųjų alavijų (Aloe Barbadensis) koncentruotų sulčių.

Vartojimas. Rekomenduojama vartoti po 1-2 pakelių turinį per dieną. Galima vartoti gryną arba praskiedus trupučiu vandens. 

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.  

Laikyti 15-25 0C temperatūroje, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje

Kilmės šalis: Italija                             

ATSILIEPIMAI
Prekės aprašymas Verta žinoti

Bendro pobūdžio informacija iš interneto, mokslinių straipsnių, medicininių knygų. Tai jokiu būdu nėra reklaminė informacija, skatinanti įsigyti produktus bei galinti turėti įtakos jūsų ekonominei elgsenai.

Alijošius seniai naudojamas ir farmacijoje, ir kosmetikoje. Receptai su alijošiumi buvo atsidūrę netgi Avicenos traktatuose. O jei tikėtume istorinėmis kronikomis, alijošiaus lapų košele Kleopatra tepdavo plaukus.

Alijošiaus lapų sultyse yra tiek daug medžiagų, kad ir išvardinti sunku. Tai ir vitaminai, ir mineralai, fermentai, saponinai, steroliai, salicilo rūgštis ir kt.

Alijošiaus želėje yra 95% vandens ir per 200 skirtingų medžiagų: mukopolisacharidų, fermentų, sterolių, prostaglandins, riebiųjų rūgščių, amino rūgščių, baltymų, vitaminų (A ir C, tiamino, riboflavino, niacino ir kt.), mineralų (kalcio, fosforo, kalio, magnio, geležies, boro,vario, cinko, mangano, chromo ir kt.). Kodėl alavijas turi tiek daug veiksmingųjų medžiagų? Kai kurie mokslininkai teigia, jog polisacharidai yra svarbiausi elementai. Jie sudaro didžiausią alavijuje esančių medžiagų grupę

Savo stebuklingomis  savybėmis alavijas turi būti dėkingas alantoinui, kurio esama jo lapuose. Be alantoino, alavijo sudėtyje yra natūralių antioksidantų B komplekso vitaminų, C ir E vitaminų forma, taip pat beta karotino, kuris organizme virsta A vitaminu. Alavijas tiesiog prisotintas biologiškai veikliomis medžiagomis, tarp kurių yra polisacharidų, salicilo rūgšties, nepakeičiamų aminorūgščių.
Būtent POLISACHARIDAI - tai pagrindinis energijos šaltinis.


Atsiliepimai

Duomenys sėkmingai išsiųsti.

Dėkojame, kad rašote mums.

Vardas*:
El. paštas*:
Komentaras* :
Apsaugos kodas* :
Prekių krepšelis
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos Naujienos Naujienų prenumerata Dovanų kuponai Pirkimo sąlygos Konkursai Sekite mus

PRISTATYMO BŪDAI

• AB Lietuvos paštas - 2,03 €. Pristatymas per 2-3 d.d. į pašto skyrių*
Kurjeriu - 3,48 €. Pristatymas per 2-3 d.d.*
LP Express paštomatai - 2,20 €. Pristatymas per 1-3 d.d.*

* nuo išsiuntimo dienos

Perkant prekių virš 29

€,
pristatymas per LP Express paštomatus nemokamas.Populiariausios