}

KAKAVOS IR SALDŽIŲJŲ MIGDOLŲ KŪNO SVIESTAS, 50 ml

Kaina
15.00 €
9.00 €
-40%

Detalus prekės aprašymas

AKAMUTI, VIENA IŠ LYDERIAUJANČIŲ NATŪRALIOS KOSMETIKOS GAMINTOJŲ, KURI SAVO PRAMONĖJE NAUDOJA TIK ITIN AUKŠTOS KOKYBĖS NATŪRALIAS MEDŽIAGAS. JŲ VIEKIMUI ODAI NĖRA LYGIŲ. DAUGUMA AKAMUTI KOSMETIKOS PRODUKTŲ YRA LAIMĖJĘ NE VIENĄ NOMINACIJĄ, TOKIAS KAIP KAD:

"PLATINUM AWARD FOR BEST ORGANIC BODY BUTTER 2011"

"GREEN PARENT BEAUTY AWARDS 2011; 2012; 2013; 2014 "

KAKAVOS IR SALDŽIŲJŲ MIGDOLŲ KŪNO SVIESTAS, 50 ml

Sudėtyje tik:  nerafinuotas kakavos sviestas ir saldžiųjų migdolų aliejus

Kas gali atsispirti Dieviškam šokolado kvapui? Kakavos sviestas nelygus kakavos sviestui. Akamuti renkasi tik aukščiausios kokybės, autentišku būdu gaminamą sviestą Ugandos moterų kooperatyve. Todėl jis yra tikras, su visomis jam būdingomis aromato ir terapinėmis savybėmis.

KAKAVOS SVIESTAS yra puikus kosmetikos ingredientas. Jis nepakeičiamas sausos, šiurkščios, elastingumą ir gyvybingumą praradusios odos priežiūrai. Su odą minkštinančiomis nepakeičiamosiomis riebiosiomis rūgštimis ir antioksidantais, kakavos sviestas stiprina odos elastingumą, padeda apsisaugoti nuo strijų susidarymo, yra ideali priemonė nėštumo metu.

Kakavos svieste gausu antioksidantų, kas natūraliai įtakoja šio sviesto pakankamai ilgą galiojimo laiką. Svieste be kitų vitaminų gausu ir vitamino E, kurių dėka oda aprūpinama kalogenu, kas svarbu kovojant su odos senėjimo procesais.

Kakavos svieste, kaip ir tikrame šokolade, gausu CMP (cocoa mass polyphenol), t.y. medžiagos, kuri padeda kovojant su dermatito ir egzemos simptomais.

SALDŽIŲJŲ MIGDOLŲ ALIEJUS maitina, minkština, puoselėja odą, gausūs E, A ir B grupės vitaminų (vitaminas E – antioksidantas, saugo nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio, skatina žaizdelių gijimą; vitaminas A – būtinas ląstelėms augti ir daugintis, užtikrina normalią odos būklę; B grupės vitaminai – padeda išlaikyti sveiką odą, skatina ląstelių augimą ir dalijimąsi), turi omega 6 ir omega 9 (omega 9 – giliai maitina odą, padeda aliejui įsigerti į gilesnius sluoksnius; omega 6 – būtina rūgštis uždegimo reguliacijai, odos struktūros palaikymui) bei kalcio, geležies, magnio, mangano, cinko.

Kiekis: 50 ml

ATSILIEPIMAI


Atsiliepimai

Duomenys sėkmingai išsiųsti.

Dėkojame, kad rašote mums.

Vardas*:
El. paštas*:
Komentaras* :
Apsaugos kodas* :
Prekių krepšelis
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos Naujienos Naujienų prenumerata Dovanų kuponai Pirkimo sąlygos Konkursai Sekite mus

PRISTATYMO BŪDAI

• AB Lietuvos paštas - 2,03 €. Pristatymas per 2-3 d.d. į pašto skyrių*
Kurjeriu - 3,48 €. Pristatymas per 2-3 d.d.*
LP Express paštomatai - 2,20 €. Pristatymas per 1-3 d.d.*

* nuo išsiuntimo dienos

Perkant prekių virš 29

€,
pristatymas per LP Express paštomatus nemokamas.Populiariausios