Nerafinuoti ir masažiniai aliejai

}

ALIEJAI  (NERAFINUOTI, ŠALTO SPAUDIMO)

Odai vertingiausi yra nerafinuoti, t.y. chemiškai neapdoroti, aliejai, gauti pirmojo šalto spaudimo būdu, nes tik tokie aliejai išlaiko savo vertingąsias savybes, juose lieka vitaminai ir kitos bioaktyvios medžiagos.
Augaliniai aliejai gaminami iš maistingus riebalus kaupiančių augalų kauliukų, riešutų ir sėklų (pvz., migdolų, graikinių, lazdyno riešutų, abrikosų, persikų kauliukų, saulėgrąžų, sezamo sėklų, avokadų ir kt.). Kokybiški aromaterapiniai augaliniai aliejai gali būti vartojami ir maistui, tačiau parduotuvėse pardavinėjami maistinės kokybės aliejai netinka aromaterapijai, kadangi yra rafinuoti ir chemiškai bei termiškai apdoroti, t.y. „negyvi“.

Augaliniai aliejai aromaterapijoje dažniausiai naudojami kaip terpė, kurioje tirpinami eteriniai aliejai. Augaliniai aliejai maitina odą, apsaugo ją nuo žalingų aplinkos poveikių: saulės spindulių, šalčio, karščio, drėgmės ir pan. Augalinių aliejų ir eterinių aliejų mišiniu „aprengiama“ kliento oda aromaterapinio masažo metu. Kurį laiką išlikdami odos paviršiuje, augaliniai aliejai suteikia slydimo masažuotojo rankoms, leidžia švelniai slysti kūno paviršiumi, pagyvinant kraujotaką ir limfotaką, atpalaiduojant raumenis. Tokį mišinį galima naudoti kaip kosmetinę kaukę kasdienei kūno ir veido odos priežiūrai (po dušo, pirties ar vonios, kai atsiveria odos poros). Augaliniais aliejais praturtinami kremai ir kosmetiniai preparatai.

Pasirinkite iš mūsų plataus asortimento natūralių kosmetinių aliejų, fitolių, gėlių vandenų ir susimaišykite "DŽIAUGSMO KOKTEILĮ ODAI" .

Pajauskite, kaip maloniai susigeria ir saugo odą tikras, augalo grūde subrandintas aliejus, kaip saulės ir gamtos galia koncentruojasi lašelyje, kaip galima su meile ir atida padaryti daugiau, nei su dideliu kiekiu niekam neverto skysčio…

Absoliučiai visa produkcija yra 100% natūralios sudėties, dauguma produktų yra sertifikuoti ECOCERT, Soil Association, USDA, CCOF organizacijų.

Visa informacija publikuojama pažintiniais ir švietimo tikslais; norint minimus produktus naudoti gydymui, būtina pasitarti su specialistais.

Prekių krepšelis
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos Naujienos Naujienų prenumerata Dovanų kuponai Pirkimo sąlygos Konkursai Sekite mus

PRISTATYMO BŪDAI

• AB Lietuvos paštas - 2,03 €. Pristatymas per 2-3 d.d. į pašto skyrių*
Kurjeriu - 3,48 €. Pristatymas per 2-3 d.d.*
LP Express paštomatai - 2,20 €. Pristatymas per 1-3 d.d.*

* nuo išsiuntimo dienos

Perkant prekių virš 29

€,
pristatymas per LP Express paštomatus nemokamas.Populiariausios