OZONUOTAS aliejus

}

PREKIŲ ASORTIMENTAS APAČIOJE, O ČIA TRUPUTIS INFORMACIJOS.

TRUMPA OZONUOTO ALIEJAUS ISTORIJA

Ozonuotas alyvuogių aliejus buvo atrastas 1900 metais beveik atsitiktinai, tuberkuliozės gydymui skiriant kvėpuoti ozoną per aliejų. Po daugelio gydymo seansų alyvuogių aliejus tapdavo želė, kurioje ozonas išlikdavo ilgą laiką. Dėl šios priežasties šis tepalas tinka daugeliui negalavimų gydyti (1). Garsusis išradėjas Nikola Tesla pirmasis produktą pristatė rinkoje, o jau 1904 metais produktu, pavadintu „Glycozone“, prekiavo visos šalies vaistinės.

 Ozonoterapija ir ozono aliejų naudojimas JAV klestėjo nuo 19 amžiaus pradžios iki vidurio, tačiau kaip ir daugelį kitų to laikmečio natūralių vaistų, konkuruojantys cheminiai vaistai mėgino jį diskredituoti.

Tačiau dabar ozonoterapija vėl tapo labai populiari. Iš tiesų ozoną jau naudoja 20 šalių ligoninės ir klinikos, o ozonuoti aliejai tyrinėjami visame pasaulyje.

KAIP GAMINAMAS OZONUOTAS ALIEJUS?

Ozonuoto aliejaus gamybai naudojamas šaltos plazmos galingas ozono generatorius. Tai nėra tipiški galingi generatoriai. Dauguma galingų ozono generatorių sukuria iki 250 laipsnių karštį, tačiauozonuotam aliejui gaminti įrengimai gamina vėsų ozoną. Naudojant šaltos plazmos generatorių nepakinta aliejaus vientisumas, todėl produktas yra aukštesnės kokybės. Gamybai naudojamas medicininis ozonas. Taip pasisaugoma, kad kenksmingi azoto oksidai nepatektų į aliejų. Todėl ozonuoto aliejaus gamybai visuomet svarbu naudoti švarų ozono šaltinį. Kai aliejus visiškai prisotinamas ozonu,jis iškart perpilamas  į kosmetinius indelius, tuomet jie laikomi šaldytuve iki kol išsiunčiami  klientams. Tokio proceso rezultatas – šviežiausias, gryniausias ir visiškai prisotintas ozonu aliejus, kokį tik galite įsigyti.

Keletas publikuojamų duomenų apie ozoną:

Strijų profilaktikai

Strijos – tai epidermio defektas, pakeistas jungiamuoju audiniu. Paprastai strijos atsiranda dėl per didelio odos įtempimo ir hormonų funkcijų sutrikimo lytinio brendimo metu.

Čia ta pati ozonoterapijos taktika, kokia buvo naikinant celiulitą – būtina gerinti po oda esančių riebalų audinį. Atkurdamas mikrocirkuliaciją, stimuliuodamas oksidavimo procesus, gerindamas energijos tiekimą į ląsteles, kitaip tariant, „atgaivindamas“ jas, ozonas procesą`, kurio metu strijos iš dalies nyksta ar visiškai dingsta.

Celiulito profilaktika

Ozonoterapija plačiai naudojama atliekant celiulito profilaktiką. Racionaliausia pradėti naikinti celiulitą ankstesnėse stadijose, kai jis yra grynai estetinė problema. Šiuo atveju ozonas gali būti naudojamas kaip monoterapija, ir pakanka tik kelis kartus suleisti ozoną po oda, kad būtų pasiektas geras kosmetinis efektas. Jei celiulitas toli pažengęs, ozonoterapija kombinuojama su miostimuliacija, vakuuminiu masažu, preso- ir ultragarso terapija, enterosorbcija.
Naudojant ozoną, susikaupusių riebalų greitai mažėja, riebalų audinys tampa standesnis ir kompaktiškesnis. Mes pasiekiame puikių rezultatų formuodami kūno kontūrus (neoperacinis figūros modeliavimas, nechirurginė lipoksacija): pagurklio korekcija, odos patempimas ir veido kontūro, krūtų, šlaunių, sėdmenų formos formavimas. Ozonas greitai pašalina susikaupusius riebalus iš pilvo, ypač iš jo apačios, kurią sunku koreguoti tradicinėmis korekcijos formomis ir kuti praktiškai nekinta dietoterapijos metu ar liesėjant. Ir visa tai, teisingai vyykdant gydymą, vyksta be chemijos, be medikamentų, beveik be kontraindikacijų ir be pašalinių efektų

Ozono naudojimo istorija.

Ozonas, kaip antiseptinė priemonė, buvo naudojamas dar XX a. pradžioje (Vokietijs, JAV), tačiau sistematiški tyrimai ozonoterapijos srityje prasidėjo aštuntojo dešimtmečio viduryje, kai kasdienėje medicinos praktikoje atsirado ozonui atsparios polimerinės medžiagos ir patogūs dirbti ozonavimo įrenginiai. Domėjimasis ozonu stiprėjo kaupiant vis daugiau duomenų apie biologinį ozono poveikį organizmui ir gausėjant pranešimų iš įvairių pasaulio klinikų apie sėkmingą daugelio ligų gydymą ozonu. Šiuo metu pasaulyje plačiai veikia tarptautinė ozono asociacija, kurį yra surengusi 13 tarptautinių kongresų. Pastaraisiais metais tarptautiniai ozonoterapijos kongresai įvyko: Niujorke (1989), Havanoje (1989), Monake (1991), San Franciske (1993), Lilyje (1995), Kiote (1997), Nižnij Novgorode (1995). Tarptautinės ozono asociacijos kongresuose dalyvauja įvairių specialybių gydytojai iš Vokietijos, JAV, Japonijos, Italijos, Rusijos, Ispanijos, Anglijos, Ukrainos...

http://ozonetherapy.dtn.ru

Kas yra ozonas? Kaip jis naudojamas medicinos praktikoje?

Profesorius Nathanielis Altmanas (JAV) savo straipsnyje sako:

…“Ozone (O3) is an energized form of oxygen with extra electrons. It forms the protective ozone layer around the planet, yet becomes a pollutant when mixed with hydrocarbons (like carbon dioxide) and nitrogen oxide from automobile and factory emissions. Because scientists have focussed on the negative effects of inhaled ozone, the medicinal aspects of the gas when applied intravenously or through the skin have been largely overlooked.”

Ozonas – tai aktyvi deguonies forma, turinti vieną laisvą elektroną. Jis sudaro apsauginį planetos sluoksnį. Kadangi mokslininkai žiūrėjo tik į negatyvų ozono poveikį, jam patekus į organizmą pro kvėpavimo takus, medicininiai dujų suleidimo į veną ar pro odą aspektai liko už dėmesio ribų.

XIX a. viduryje atradus, kad ozonas daro baktericidinį ir fungicidinį poveikį, Europos miestuose jį imta naudoti geriamajam vandeniui valyti. Šiuo metu daugiau nei 2000 miestų visame pasaulyje valo savo geriamąjį vandenį ozonu. Vis dėlto ozonas nebuvo naudojamas medicinos tikslais iki 1915 m., kai per Pirmąjį pasaulinį karą buvo atrasta, kad ozonas yra puiki dezinfekuojanti priemonė. Vėliau paaiškėjo, kad ozonas pažeidžia virusų, bakterijų ir nesveikų ląstelių membranas ir taip juos žudo.
K. Ar tiesa, kad ozonas gydo AIDS?

Kaupiasi vis daugiau įrodymų, kad ozonas ardo virusų lipidų apvalkalą, naikindamas juos pačius tiek organizmo viduje, tiek už jo ribų. Šį apvalkalą turi hepatito, vėžio, herpio, ŽIV virusai. Tyrimai, publikuoti Kanados medicinos asociacijos žurnale, parodė, kad ozonas naikina ŽIV, hepatito, herpio virusus ir kitus kenksmingus agentus perpilti naudojamame kraujyje. Straipsnio autorius pasakė, kad „Sistematiškai gydant AIDS ozonu, ne tik sumažėja viruso aktyvacijos galimybė, bet gali visiškai atsistatyti imuninė sistema.“ Nors atlikti tyrimai nebuvo galutinai patvirtinti, Michaelas Shennonas, vienas tyrimų koordinatorių, rašė, kad „Įdomus faktas, kad trys pacientai iš 10 savanorių, kuriems buvo atliekama mažoji autohemoterapija, praėjus 4 metams po gydymo vis dar gyvi. Teoriškai šie pacientai turėjo mirti per metus.“

Nors yra daug liudijimų, kad po ozonoterapijos AIDS ligonių būklė gerėjo, nereikia manyti, kad ji yra panacėja kovojant su šia liga. Anot F. Šallenbergerio, „Šiuo atveju, ozonas veikia kaip imuninės sistemos moduliatorius. Šiuo atžvilgiu tai efektyvi, saugi, nebrangi ir lengvai prieinama priemonė. Bet norint pasiekti konkrečių teigiamų rezultatų, ozonoterapiją reikia derinti su kitomis terapijos rūšimis.“

Dr. Silvija Menendezas, Kubos ozonoterapijos departamento (kuris yra prestižinio Havanos mokslinių tyrimų centro dalis) koįsteigėjas, mano, kad geriausią teigiamą efektą ozonas turi tuomet, kai jis naudojamas pradinėse ŽIV infekcijos stadijose, virusui nesėpjus pažeisti limfų sistemos ir čiulpo.
K. Ar šie metodai saugūs?

A. Nors ozonas ir vandenilio peroksidas gryni labai nuodingi, bet skiesti ir mažomis dozėmis jie tampa saugūs ir efektyvūs. Jei ozonas taikomas rekomenduotomis dozėmis ir kvalifikuoto specialisto, galimybė, kad organizmas neigiamai reaguos į biooksidantinius metodus, labai menka. Pvz., kaip rodo vokiečių tyrimai, kurių metu buvo durinkti duomenys apie 384775 pacientus ir daugiau nei 5 milijonus ozonoterapijos taikymo atvejų, pašalinių efektų procentras yra 0,0007% vienam taikymui. Šis skaičius kur kas mažesnis, nei bet kuriam kitam terapijos metodui.

Paskaičiuota, kad per pastaruosius 70 metų biooksidantiniai metodai buvo taikomi daugiau kaip 10 milijonų žmonių (daugiausia Vokietijoje, Rusijoje, Kuboje); buvo gydomos daugiau kaip 50 ligų...

 

Prekių krepšelis
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos Naujienos Naujienų prenumerata Dovanų kuponai Pirkimo sąlygos Konkursai Sekite mus

PRISTATYMO BŪDAI

• AB Lietuvos paštas - 2,03 €. Pristatymas per 2-3 d.d. į pašto skyrių*
Kurjeriu - 3,48 €. Pristatymas per 2-3 d.d.*
LP Express paštomatai - 2,20 €. Pristatymas per 1-3 d.d.*

* nuo išsiuntimo dienos

Perkant prekių virš 29

€,
pristatymas per LP Express paštomatus nemokamas.Populiariausios