}

KERAMIDŲ SERUMAS LANUS, 30 ml

Kaina
57.00 €
25.00 €
-56%
Šiuo metu prekė neaktyvi

Detalus prekės aprašymas

LANUS SERUMAS SU KERAMIDAIS, JOJOBA ALIEJUMI, 30 ml

KAS YRA KERAMIDAI?

Keramidai liaudiškai tariant yra svarbūs odos raginiam sluoksniui kaip riebalinės medžiagos, kurio sudaro apsauginę plėvelę (hidrolipidinį odos sluoksnį) ir suteikia odai atsparumą.

Oda yra barjeras tarp organizmo ir aplinkos. Pagrindinis šio barjero elementas yra raginis epidermio sluoksnis ir jo paviršiuje esanti apsauginė lipidų danga. Raginiame sluoksnyje esančios be branduolio ląstelės, sudaro maždaug 20 sluoksnių, kuriuos jungia lipidų ir baltymų mišinys. Lipidai sintetinami grudėtame sluoksnyje į membranines organėles. 

Ties grudetojo ir raginio sluoksnio riba jos pereina i tarpląstelinę erdvę ir sudaro plokštelinę struktūrą. Tam, kad oda gerai funkcionuotų, reikia lipidų atsargų ir natūralaus drėkinamojo komponento.

Daugybiniai tyrimai parodė, kad raginio sluoksnio keramidai yra svarbūs barjero funkcijoje, o taip pat formuojantis ir stabili­zuojantis ląstelių struktūrai ir sluoksniams, išsaugant drėgmę ir neleidžiant patekti svetim­kūniams. Šių keramidų savybių dėka raginis sluoksnis kaip plona elastinga ir “neprasi­skverbiama” plėvelė dengia visą odos sluoksnį, apsaugodamas giluminių sluoksnių gyvybingas ląsteles nuo perdžiuvimo, aplinkos agresyvių ir toksiškų faktorių įsiskverbimo.

 Įrodyta, kad odos bet kokia patologija arba susirgimas (tame tarpe ir senėjimo procesas) susiję su ženkliu keramidų lygio sumažėjimu raginiame sluoksnyje, kas leidžia manyti, kad keramidai – tai pagrindinė sąlyga išsaugoti sveiką odą ir neleisti per anksti atsirasti jos senėjimo požymiams. Odos gebėjimas išsaugoti drėgmę visada rodė, kad  ji gali išsaugoti jaunumą, stangrumą, elastingumą,  neleisti susidaryti raukšlėms, vysti ir sausėti.  Būtent raginio sluoksnio keramidai laiduoja šią odos savybę, Jei nepakankamas keramidų kiekis, oda ir jos sluoksniai nesugeba išsaugoti savo struktūrą ir formą, o taip pat drėgmę ir stangrumą. Dėl to  pakankamai greitai susidaro odos  raukšlės, ji praranda elastingumą ir stangrumą ir, galų gale, oda gali susirgti. Savo ruožtu,  reguliarus keramidų vartojimas  ženkliai mažina odos senėjimo požymių išraišką net itin sunkiais atvejais, skatina raukšlių išlyginimą, neleidžia odai raukšlėtis, daro ją švelnia ir normalizuoja jos stangrumą.  Užtepus keramidų ant odos, dėka jų savybių, jie  praktiškai staigiai įsigeria ir galima pastebėti pirmuosius teigiamus pakitimus. Įvairiose šalyse (Prancūzija, Japonija, Italija ir kt.) atlikti daugybiniai klinikiniai tyrimai patvirtino jų puikų kosmetinį efektą.

Serumo sudėtyje esantis JOJOBA aliejus:

  • vienas unikaliausių aliejų, tinkantis bet kokiai odai;
  • puiki priemonė vietoj dieninio kremo;
  • saugo ląsteles nuo išsausėjimo;
  • didina odos elastingumą ir lėtina jos senėjimą;
  • susigeria giliai į odą, nepalieka riebios plėvelės;
  • išlygina odą, atstatydamas sebumą.

Serumo poveikis:


·  Drėkina odą, saugo epidermį nuo vandens netekimo;

·  Tiekia fiziologinių medžiagų;

·  Augaliniai keramidai atkuria lipidų struktūrą, o jojoba aliejus saugo ir stiprina epidermio raginio sluoksnio tarpląstelinę rišamąją medžiagą;

        ·  Rekomenduojamas jautriai, išsausėjusiai, brandžiai odai. Jis nedirgina odos, todėl tinka visiems odos tipams.

Naudojimas : Nuplaukite veidą valikliu. Nusausinkite. Nedidelį kiekį serumo švelniais sukamaisiais judesiais įmasažuojam į odą, kol pilnai įsigers. Galima tepti ir apie akis, SAUGANT kad nepatektų tiesiogiai į akis. Po to, pagal esamą poreikį, galima naudoti kaukes arba bet kurią kitą Jūsų pasirinktą odos priežiūros priemonę. Ji skirta naudoti kiekvieną dieną, ryte ir vakare arba kartą dienoje. Serumą galima naudoti pastoviai. Nereikėtų sutepti iš karto labai didelio kiekio serumo, net jei oda ir sugeria.

Gamintojas: Fermic Industrial Co.Ltd

Kiekis: 30 ml

 

ATSILIEPIMAI


Atsiliepimai

Duomenys sėkmingai išsiųsti.

Dėkojame, kad rašote mums.

Vardas*:
El. paštas*:
Komentaras* :
Apsaugos kodas* :
Prekių krepšelis
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos Naujienos Naujienų prenumerata Dovanų kuponai Pirkimo sąlygos Konkursai Sekite mus

PRISTATYMO BŪDAI

• AB Lietuvos paštas - 2,03 €. Pristatymas per 2-3 d.d. į pašto skyrių*
Kurjeriu - 3,48 €. Pristatymas per 2-3 d.d.*
LP Express paštomatai - 2,20 €. Pristatymas per 1-3 d.d.*

* nuo išsiuntimo dienos

Perkant prekių virš 29

€,
pristatymas per LP Express paštomatus nemokamas.Populiariausios