}

STIPRUS VEIDO KREMAS NUO PIGMENTACIJOS DEPIGMENTING, Postquoam, 50 ml

Kaina
50.00 €
15.00 €
-70%

Detalus prekės aprašymas

POSTQUAM tai išskirtinė, aukščiausios rūšies kosmetika, jungianti naujausius mokslinius atradimus ir efektyviausius natūralius ingredientus.

Unikali prabangių ingredientų nauda garantuoja aukšiausio lygio odos toleranciją.

UNIKALUS, ITIN STIPRUS KREMAS, APSAUGANTIS ODĄ NUO PIGMENTACIJOS IR AMŽIAUS DĖMIŲ.

Dėta konservantų.

Odos spalva priklauso nuo melanino gamybos proceso. Yra daug veiksnių, kurie gali pažeisti jo pusiausvyrą, sukeliant nelygias pigmentines dėmes, atsirandančias ant odos. DEPIGMENTING CREAM užtikrina greitą šviesinamąjį efektą. Tai kremas rekomenduojamas melanogenezo proceso normalizacijai bei greitam odos disharmonijos pašalinimui. Preparato formulė suteikia jam didelį biologinį aktyvumą. Jo sudėtyje yra biomimetiniai peptidai, naujos kartos, sujungtos su aktyviomis medžiagomis. Reguliarus produkto naudojimas greitai išlygina spalvą odos paviršiuje ir pašalina problemą iš vidaus.

Odos spalvą nulemia tam tikros odos ląstelės-melanocitai. Jos gamina pigmentą melaniną, kuris suteikia savitą spalvą. Keičiantis melanino kiekiui oda patamsėja arba pašviesėja. Gali pasikeisti viso kūno arba tik atskirų vietų odos pigmentacija. Ląstelių gaminamo melanino kiekį dalinai lemia genai, tačiau odos spalvai įtakos turi ir kaitinimasis saulėje, harmonų veiklos pokyčiai nėštumo metu ir per menopauzę, taip pat kai kurie vaistai ir cheminės medžiagos turi reikšmės ir bendra sveikatos būklė.
Svarbiausia melanino paskirtis apsaugoti organizmą nuo saulės ultravioletinių spindulių. Kuo daugiau melanino, tuo tamsesnė oda. Sutrikus melaniną gaminančių odos ląstelių melanocitų veiklai ir jų kiekiui pakinta odos pigmentacija.
Dažniausiai pasitaikančios sutrikimo formos- apgamai, strazdanos, rudmės ir senatviniai šlakai bei pigmento nykimas (vitiligo).

Naudojimas: Kremą tepkite rytais / arba vakarais ant švariai nuvalytos odos. Vengti patekimo į akis.

Kiekis: 50 ml

Kilmės šalis: Ispanija

ATSILIEPIMAI


Atsiliepimai

Duomenys sėkmingai išsiųsti.

Dėkojame, kad rašote mums.

Vardas*:
El. paštas*:
Komentaras* :
Apsaugos kodas* :
Prekių krepšelis
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos Naujienos Naujienų prenumerata Dovanų kuponai Pirkimo sąlygos Konkursai Sekite mus

PRISTATYMO BŪDAI

• AB Lietuvos paštas - 2,03 €. Pristatymas per 2-3 d.d. į pašto skyrių*
Kurjeriu - 3,48 €. Pristatymas per 2-3 d.d.*
LP Express paštomatai - 2,20 €. Pristatymas per 1-3 d.d.*

* nuo išsiuntimo dienos

Perkant prekių virš 29

€,
pristatymas per LP Express paštomatus nemokamas.Populiariausios