}

DERMOPHARMA BIO Q10 SERUMAS

Kaina
34.00 €
10.00 €
-71%

Detalus prekės aprašymas

DERMO PHARMA - TAI ESTETINĖS KOSMETIKOS GAMINTOJA, PRIPAŽINIMĄ PELNIUSI ĮMONĖ KAIP INOVATYVIAUSIA IR KOKYBIŠKĄ PRODUKTĄ GAMINANTI ĮMONĖ. JŲ PRODUKTŲ RECEPTŪROS DERINAMOS SU DERMATOLOGAIS, KOSMETOLOGAIS BEI PROFESINĖMIS ŽINIOMIS.

BIO SERUMAI - TAI INOVATYVIAUSIAS PRODUKTAS, GAVĘS NET APDOVANOJIMĄ 2013 m.

Intensyvus serumas nuo raukšlių odai, kuriai trūksta gyvybingumo, elastingumo ir drėgmės.
Serumas rekomenduojama nuo 30 metų.

Keletas lašų per dieną turi 20 kartų daugiau Q10 veikliosios medžiagos nei kremai, kurių sudėtyje yra Q10.
15ml buteliuko Jums užteks 2-3 mėnesiams! Nedelsiant pagerinsite odos struktūrą ir sumažinsite raukšles.
Kofermentas Q10  yra ląstelių energijos šaltinis, jis veiksmingai kovoja su odos nuovargiu.
Kofermentas Q10 skatina odos regeneraciją iki giluminių sluoksnių .
Reguliarus serumo vartojimas palaiko odą šviežią, be jokių nuovargio požymių.Pavartojus 14 dienų matomas akivaizdus odos išskaidrėjimas, atsišviežinimas ir ATJAUNĖJIMAS.

Kofermentas Q10 taip pat žinomas kaip Ubiquinone (ubiquinone’as yra vienas iš dviejų svarbiausių pagrindinių maistingųjų medžiagų, antroji – askorbo rugštis). Tai panaši į vitaminą medžiaga, randama visose žmogaus ląstelėse, atsakinga už ląstelės apsaugą ir kūno energijos gamybą. Kofermentas Q10 turi antioksidantinį ir priešuždegiminį poveikį. Jis yra vienas iš daugelio naudingų antioksidantų odai.

Kofermentas Q10 yra pagrindinis veiksnys žmogaus organų funkcionavime ir skatinantis ląstelių aktyvumą, kofermentas Q10, ar ubiquinone’nas, yra būtinas, gyvybiškumą suteikiantis antioksidantas, kuris natūraliai sintetinamas organizme.

Antioksidantai yra plačiai žinomi medicinos ir kosmetikos pasaulyje dėl jų gebėjimo  apsaugoti odą bei kūną. Kaip išorinis sluoksnis ir didžiausias mūsų kūno organas, oda nuolat ir neišvengiamai susiduria su žalingais aplinkos veiksniais, tokiais kaip teršalai, dūmai ir saulės ultravioletiniai spinduliai.

Žinoma, kofermento Q10 koncentracija mažėja su amžiumi, ar net su kai kurių receptinių vaistų vartojimu. Kai kūnas jaunas, jis gali sintetinti Q10 iš mažesnių grandinių kofermento Q, pavyzdžiui, Q6 ar Q8. Sumažėjusio kofermentas Q10 lygis akivaizdus daugeliu atvejų tik po dvidešimties metų, todėl papildydami išeikvotus lygius oda gali užlaikyti matomus senėjimo ženklus. Didinant kofermentą Q10 anksčiau, galima palengvinti oksidacinį stresą ir audinių žalą, taip padedant išlaikyti jaunatvišką odą.

Naudojimas : Nuplaukite veidą valikliu. Nusausinkite.Nedidelį kiekį esencijos švelniais sukamaisiais judesiais įmasažuojam į odą, kol pilnai įsigers. Galima tepti ir apie akis, SAUGANT kad nepatektų tiesiogiai į akis. Po to, pagal esamą poreikį, galima naudoti kaukes arba bet kurią kitą Jūsų pasirinktą odos priežiūros priemonę. Ji skirta naudoti kiekvieną dieną, vieną kartą dienoje. Serumą galima naudoti pastoviai. Nereikėtų sutepti iš karto labai didelio kiekio serumo, net jei oda ir sugeria.

Gamintojas:Estetica Cosmetic LAB

Kiekis: 15 ml

ATSILIEPIMAI


Atsiliepimai

Duomenys sėkmingai išsiųsti.

Dėkojame, kad rašote mums.

Vardas*:
El. paštas*:
Komentaras* :
Apsaugos kodas* :
Prekių krepšelis
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos Naujienos Naujienų prenumerata Dovanų kuponai Pirkimo sąlygos Konkursai Sekite mus

PRISTATYMO BŪDAI

• AB Lietuvos paštas - 2,03 €. Pristatymas per 2-3 d.d. į pašto skyrių*
Kurjeriu - 3,48 €. Pristatymas per 2-3 d.d.*
LP Express paštomatai - 2,20 €. Pristatymas per 1-3 d.d.*

* nuo išsiuntimo dienos

Perkant prekių virš 29

€,
pristatymas per LP Express paštomatus nemokamas.Populiariausios