}

EKOLOGIŠKAS GHEE SVIESTAS, 480 g.

Kaina
20.00 €
Šiuo metu prekė neaktyvi
Prekės aprašymas Verta žinoti

Detalus prekės aprašymas

EKOLOGIŠKAS, ORIGINALUS,  AUTENTIŠKU BŪDU, PAGAL SPECIALIĄ RECEPTŪRĄ PAGAMINTAS GHEE (GHI) SVIESTAS, 480 g. VOKIEČIŲ GAMYBOS.

TINKA NAUDOTI GRYNĄ, KEPIMUI, VIRIMUI, SKRUDINIMUI.

Atidarius indelį rekomenduojama laikyti kambario temperatūroje arba šaldytuve. Vengti tiesioginių saulės spindulių.

Kiekis: 480 g.

Kilmės šalis: Vokietija

 

ATSILIEPIMAI
Prekės aprašymas Verta žinoti

Bendro pobūdžio informacija iš interneto, mokslinių straipsnių, medicininių knygų. Tai jokiu būdu nėra reklaminė informacija, skatinanti įsigyti produktus bei galinti turėti įtakos jūsų ekonominei elgsenai.

Labai gerą apibūdinimą turi vokiški žodžiai " SCHMALZBUTTER"  ir " GHEE BUTTER". Deja, dauguma gamintojų lydytą sviestą vadina vienu ir tuo pačiu pavadinimu GHEE, nors iš tiesų tai būna toli gražu nieko panašaus neturintis produktas. Tikras, geriausiomis savybėmis pasižymintis lydytas sviestas yra gaminamas laikantis tam tikrų gamybos proceso technologijų, kurias žino ne kiekvienas.

VERTINGĄSIAS SAVYBES LYDYTAS SVIESTAS IŠLAIKO TIK GAMINANT IŠ SPECIALAUS SVIESTO, BEI KAITINANT TAM TIKRU BŪDU.

Lydytas sviestas ypač vertinamas sveikuolių. Jo patariama vartoti tiems, kurių organizmas netoleruoja laktozės. Nors jo sudėtyje yra 99 % riebalų, tačiau lydyto sviesto sudėtis labai skiriasi nuo kitų gyvulinių riebalų. Jame yra vitaminų A, D, E, PP, gausu mineralų – magnio, geležies, kalio, kalcio, fosforo, natrio.

Informacija apie lydytą sviestą.

Išvalytas lydytas sviestas “ghee” – skystas auksas.

"Per amžius „ghee" buvo gerovės simbolis Indijoje. Tai - skystas auksas. Kas namuose turėdavo gausybę šio lydyto sviesto, buvo teigiama, kad jis yra visomis prasmėmis turtingas žmogus. Vedų kultūroje „ghee" yra vadinamas „maistu smegenims", yra tiek fizinės, tiek ir dvasinės energijos šaltinis. „Ghee" yra būtinas tiems, kurie turi tikslą gyvenime pažinti Vedų tradicijas ir mokymą. Sviestas „ghee" Vedų filosofijoje laikomas vaistu, galinčiu išgydyti tiek fizines, tiek dvasines ligas. Lydyto sviesto skonis sunkiai pakeičiamas net ir pačiais brangiausiais aliejais - jis savitas ir nepakartojamas. Daugelis jį apibūdintų kaip „saldų ir riešutų". Verdant „ghee" namuose pasklinda nepakartojamas riešutų ir karamelės aromatas. Sviesto „ghee" nereikia laikyti šaldytuve. Jis puikiausiai išlieka šviežias kambario temperatūroje net pusę metų, ar dar ilgiau, o tinkamai laikomas - net iki 10 metų.  Proceso esmė labai paprasta - 80-82% riebumo svieste yra 80-82% riebalų, 2-4% baltymų ir 14-18% vandens. Kaitinant sviestą, vanduo išgaruoja, baltymai sudega ir iškrenta ant indo dugno (dėl ko ant paprasto sviesto nerekomenduojama kepti. Sudegę baltymai lieka maiste). Taip atsiskiria gintaro spalvos ir skaidrumo riebalas, ir sviestas išsivalo. „Ghee" verdamas iš sviesto, o sviestas yra esybė pieno, produkto, kurį gamta žmogui atiduoda su meile. Dėl šios priežasties Vedų filosofijoje sviestas „ghee" yra laikomas materializuota meilės energija, o taip pat ir vienu iš labiausiai satvinių produktų (Satva - harmonijos, ramybės ir meilės guna). Sviestas „ghee" yra lydomas tik šviesiu paros metu, taip jis įkūnija savyje subtiliąją Saulės energiją, vadinamą Ajurvedoje „Tejas". Vedų raštuose yra teigiama, kad jei sviesto lydymo metu yra meldžiamasi arba kalbamos mantros, jis įgyja stebuklingų galių...


2017-06-02 - VALE
LABAI GERAS,TIKRAS GHEE SVIESTAS

Atsiliepimai

Duomenys sėkmingai išsiųsti.

Dėkojame, kad rašote mums.

Vardas*:
El. paštas*:
Komentaras* :
Apsaugos kodas* :
Prekių krepšelis
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos Naujienos Naujienų prenumerata Dovanų kuponai Pirkimo sąlygos Konkursai Sekite mus

PRISTATYMO BŪDAI

• AB Lietuvos paštas - 2,03 €. Pristatymas per 2-3 d.d. į pašto skyrių*
Kurjeriu - 3,48 €. Pristatymas per 2-3 d.d.*
LP Express paštomatai - 2,20 €. Pristatymas per 1-3 d.d.*

* nuo išsiuntimo dienos

Perkant prekių virš 29

€,
pristatymas per LP Express paštomatus nemokamas.Populiariausios