PULANNA KOLAGENINĖ SERIJA. BRANDŽIAI ODAI.

}

PULANNA KOLAGENINĖ SERIJA. BRANDŽIAI ODAI.

 Būti jaunai ir gražiai – kiekvienos moters svajonė! Ir PULANNA KOLAGENO serijos kosmetika padės šią svajonę pildyti!

Kolagenas – vienas iš svarbiausių mūsų organizmo baltymų, odos pagrindinė statybinė medžiaga, atsakinga už jos stangrumą ir elastingumą. Šioje kosmetikos priemonių serijoje naudojamas lašišų odos kolagenas. Jis idealiai atitinka biologiškai ir nekenkia žmogaus odai. Jis daug vertingesnis ir saugesnis už žinduolių kolageną. Aktyvina nuosavo kolageno išsiskyrimą, prisotina amino rūgštimis ir gerina vandens bei deguonies prasiskverbimą į jungiamąjį audinį (dermalinį matriksą (užpildą). Lygina raukšles, atkuria odos elastingumą ir stiprina veido kontūrus.Lėtina odos senėjimo procesą.

Su amžiumi, taip pat veikiant žalingiems saulės spinduliams, mūsų organizme sumažėja kolageno gamyba, todėl oda praranda elastingumą, suglemba ir atsiranda raukšlės. Jei ilgą laiką būnate saulėje, naudokite apsaugines odos priemones, jos padėssulėtinti kolageno destrukciją.

 

Šios PAULANNA linijos produktai PAGAMINTI JŪROS KOLAGENO PAGRINDU, kuris yra puikiai biologiškai suderinamas su mūsų oda ir jos poreikiais.

Tai GALINGAS DRĖKIKLIS, kuris veikdamas iš vidaus IŠLYGINA RAUKŠLES, atstato odoselastingumą ir GERINA VEIDO ODOS TONUSĄ.

PULANNA KOLAGENINĖS KOSMETIKOS SERIJA subalansuota profesionaliai brandžios, nuovargio simtomų varginamos odos priežiūrai!

 

Prekių krepšelis
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos Naujienos Naujienų prenumerata Dovanų kuponai Pirkimo sąlygos Konkursai Sekite mus

PRISTATYMO BŪDAI

• AB Lietuvos paštas - 2,03 €. Pristatymas per 2-3 d.d. į pašto skyrių*
Kurjeriu - 3,48 €. Pristatymas per 2-3 d.d.*
LP Express paštomatai - 2,20 €. Pristatymas per 1-3 d.d.*

* nuo išsiuntimo dienos

Perkant prekių virš 29

€,
pristatymas per LP Express paštomatus nemokamas.Populiariausios