Šiuo metu svetainė atnaujinama. Atsiprašome, už nesklandumus. Lauksime sugrįžtant.

PULANNA KOSMETIKOS LINIJA, SUKURTA BIO-AUKSO PAGRINDU. BRANDŽIOS ODOS PRIEŽIŪRAI.

}

Šiuolaikiniai moksliniai tyrimai įrodė, kad AUKSAS padidina odos sugebėjimą įsisavinti ir išlaikyti drėgmę. Todėl ši PULANNA kosmetikos linija praturtinta būtent juo!

Senovės Kinijos medicinos veikaluose aprašytos kosmetikos priemonės, kurių sudėtyje yra aukso. Aukso dulkių turintys kosmetikos produktai taip pat buvo naudojami ir senovės Egipte, Graikijoje bei Romoje. Dabartinėse kosmetikos priemonėse naudojamas koloidinis auksas. Bioaukso pagrindu sukurtoje kosmetikos linijoje naudojamas 24 karatų koloidinio bioaukso ir vaistinių augalų derinys. Koloidinio aukso dalelytės yra mažesnės nei 1 mikronas, kurie suspenduotoje būsenoje yra dejonizuotame vandenyje. Bioauksas dėl savo laidumo ir kaupimo savybių užtikrina ilgalaikį, giluminį odos drėkinimą ir maitinimą(prailginto veikimo). Skirtingų augalinių ingredientų ir aukso derinys skatina ląstelių regeneraciją, gerina odos elastingumą ir stangrumą, apsaugo odą nuo nepageidaujamų su amžiumi susijusių pokyčių. Kosmetikos gaminių su bioauksu naudojimas užtikrina aiškiai matomo atjaunėjimo efektą.

24 karatų aukso ir augalinių medžiagų kombinacija – tai ITIN VEIKSMINGA odos priežiūros serija. Auksas pagreitina aktyvių augalinių komponentų įsisavinimą, suteikia ilgalaikį drėkinantį efektą, pagreitina odos regeneracijos procesus, saugo odą nuo raukšlių atsiradimo, lėtina senėjimo procesą bei išsaugo odos švelnumą. Auksinė serija – efektyvus priemonių rinkinys padedantis kovoti su odos senėjimu! Tinka visiems odos tipams.

 

Prekių krepšelis
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos Naujienos Naujienų prenumerata Dovanų kuponai Pirkimo sąlygos Konkursai Sekite mus

PRISTATYMO BŪDAI

• AB Lietuvos paštas - 2,03 €. Pristatymas per 2-3 d.d. į pašto skyrių*
Kurjeriu - 3,48 €. Pristatymas per 2-3 d.d.*
LP Express paštomatai - 2,20 €. Pristatymas per 1-3 d.d.*

* nuo išsiuntimo dienos

Perkant prekių virš 29

€,
pristatymas per LP Express paštomatus nemokamas.Populiariausios