}

Akoma Juodasis Afrikos muilas su citrina, skystas 250ml

Kaina
18.00 €
13.00 €
-28%
Šiuo metu prekė neaktyvi

Detalus prekės aprašymas

2009-ais gavęs abu – „Sąžiningos prekybos" (iš „Fairtrade Foundation") ir „Organiškumo" statusą (iš „Soil Association") mūsų juodasis Afrikos muilas iš Ganos yra apdovanotas dėl savo natūralių gydomųjų savybių. Šis muilas yra praturtintas svarbiausiais vitaminais, mineralais ir antioksidantais; turi švelnų, gaivų kvapą. Jis puikiai putoja, švarina ir atgaivina Jūsų odą. Šio muilo sudėtyje yra gryno taukmedžio sviesto, gryno organiško kokoso aliejaus ir kakavos ankščių – tai ideali kombinacija visokioms odos būklėms. Jo spalva įgaunama gamybos metu iš natūralių ingredientų, jis neturi jokių žalingų priedų, dažų, dirbtinių kvapų ir gyvulinės kilmės priedų (todėl tinka veganams). Kai perkate juodąjį muilą, įsitikinkite, kad jis yra iš vakarinės Afrikos, o ne pagamintas JAV ar Europoje. Muilai iš šių šalių yra masinės gamybos ir nėra tikrieji Afrikos juodieji muilai (jie turi dirbtinių priedų, suteikiančių tamsesnę spalvą). Neturintis jokių dažų ar anglies, mūsų Afrikos juodasis muilas įgauna savo spalvą gaminimo metu, todėl jis ir yra toks vertinamas visame pasaulyje.  Sertifikuotas kaip organiškas ir sąžiningos prekybos, „Akomos" juodasis Afrikos muilas yra natūralus produktas, kurį galima naudoti daugeliu atvejų. Išbandykite ir poveikį pajausite iš karto.

Sąžiningos prekybos ekologiško juodojo muilo nauda

Pripažintas dėl savo naudingumo sveikatai, ekologiškas juodasis muilas yra vienas iš sveikiausių muilų odai, dėl savo tyrumo ir paprastumo ingredientų atžvilgiu. Praturtintas svarbiausiais vitaminais, mineralais ir antioksidantais. Muilas valo odą, kartu ją drėkindamas ir atkurdamas odos balansą.  Muilas turi švelnią, gaivią, natūralaus kvapo kreminę putą, kuri švarina ir atgaivina odą.

 Iš ko susideda sąžiningos prekybos ekologiškas juodasis muilas?

Pagamintas laikantis tradicijų, šis muilas susideda iš taukmedžio sviesto, gryno ekologiško kokosų aliejaus ir kakavos ankščių, citrinų bei citrinžolės ekstraktai. Jo spalva yra tokia dėl natūralių ingredientų, muilas neturi dažų, anglies, dirbtinių kvapų, gyvulinės kilmės produktų, todėl yra tinkamas veganams.

Kas turėtų naudoti mūsų sąžiningos prekybos ekologišką juodajį muilą?

Visi gali naudoti šį muilą. Jis buvo sukurtas būtent jautriai odai, kad suteiktų drėkinimą nesausinant odos. Puikus muilas visiems nuo 0 iki 100 metų! Jeigu Jums sunku rasti muilą, tinkantį Jūsų jautriai odai, tuomet išbandykite mūsų ekologišką juodajį muilą ir Jums nebereikės ieškoti toliau.

Kiekis: 250 ml

ATSILIEPIMAI


Atsiliepimai

Duomenys sėkmingai išsiųsti.

Dėkojame, kad rašote mums.

Vardas*:
El. paštas*:
Komentaras* :
Apsaugos kodas* :
Prekių krepšelis
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos Naujienos Naujienų prenumerata Dovanų kuponai Pirkimo sąlygos Konkursai Sekite mus

PRISTATYMO BŪDAI

• AB Lietuvos paštas - 2,03 €. Pristatymas per 2-3 d.d. į pašto skyrių*
Kurjeriu - 3,48 €. Pristatymas per 2-3 d.d.*
LP Express paštomatai - 2,20 €. Pristatymas per 1-3 d.d.*

* nuo išsiuntimo dienos

Perkant prekių virš 29

€,
pristatymas per LP Express paštomatus nemokamas.Populiariausios