PULANNA BELAMCANDA LINIJA

}

PULANNA BELAMCANDA – tai itin efektyvios ir veiksmingos kosmetikos linija, skirta intensyviai kovai su odos senėjimu. Šios linijos paslaptis - pagal naujausias technologijas iš BELAMCANDOS gėlės išgaunami ir naudojami FITOESTROGENAI, kurie visame pasaulyje jau nuo seno pripažinti kaip vieni iš pagrindinių jaunystės produktų!

BELAMCANDOS gėlė plačiai paplitusi Kinijoje ir yra auginama kaip vertingas vaistinis augalas. Tai neatsiejamas tradicinės Kinijos medicinos elementas. O iš šios gėlės išgaunamas ekstraktas, itin turtingas FITOESTROGENAIS, todėl yra laikomas nepakeičiamu ginklu  kovoje su odos senėjimu.

FITOESTROGENAS ypač naudingas moterims, kurių odos būklė ženkliai prastėja menopauzės metu. Reguliariai naudojant fitoestrogenus oda tampa tankesnė, pagerėja jos drėgmės lygis, elastingumas, sumažėja raukšlės, grįžta su metais prarastas odos skaistumas. Šis produktas efektingai mažina hiperkeratozės apraiškas, todėl oda tampa pastebimai minkštesnė bei lygesnė.

PULANNA BELACANDA kosmetikos serija kaip niekas kitas padės išsaugoti odos jaunystę ir išspręsti su amžiumi susijusių odos pokyčių problemas! Išbandykite ir jau po pirmųjų savaičių pastebėsite akis džiuginančius rezultatus! Kinų medicinos išmintimi pasikliauti tikrai verta!

 

 

Prekių krepšelis
Kiekis: 0 vnt.
Kaina: 0 Eur
Akcijos Naujienos Naujienų prenumerata Dovanų kuponai Pirkimo sąlygos Konkursai Sekite mus

PRISTATYMO BŪDAI

• AB Lietuvos paštas - 2,03 €. Pristatymas per 2-3 d.d. į pašto skyrių*
Kurjeriu - 3,48 €. Pristatymas per 2-3 d.d.*
LP Express paštomatai - 2,20 €. Pristatymas per 1-3 d.d.*

* nuo išsiuntimo dienos

Perkant prekių virš 29

€,
pristatymas per LP Express paštomatus nemokamas.Populiariausios